Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha be tartom ezt az étkezést...

Ha be tartom ezt az étkezést le fogyhatok?

Figyelt kérdés
Kb 6 kilótól kéne megszabadulnom. Próbálok egészségesen táplálkozni, mostanság hanyagolom az édessèget, péksütiket, kenyérbõl csak sokmagvast eszek azt csak is reggelire sajttal meg felvágottal, ebédre roston sült camambert sajtot, vagy roston sült csirke hust saláta ágyon, néha napjàn rizset, vagy fõtt krumplit. gyümölcsöt: narancs, citrom, kivi, mandarin. De ebbõl sem sokat, csak mértékkel. Esténként tornázok, sokat sétálok. Sok folyadèkot iszok, mentes vizet, teát, reggelinte 1kávét.

2013. jan. 15. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a sajt pláne a camambert nem túl jó fogyókúra alatt. A kenyérnél inkább arra figyelj, hogy teljes kiőrlésű legyen. De a legjobb kihagyni. A felvágottakban meg állítólag mindenféle "műhús" van, ami nem egészséges és még hizlal is. Persze akkor mit lehet enni?!

(Nem kötözködésből írtam ezeket - én se sok súlytól(3-5kg)szeretnék megszabadulni, és tudom, hogy milyen nehéz) :)

2013. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Reggelire kénytelen vagyok valamit enni külömben reszketek ezért eszem kenyeret, de akkor àt térek a teljes kiörlésüre. A felvágottakról meg azt olvastam (a norbi 1,2,3an) h a nap bármék szakaszában ehetem ezért eszem reggelire. A sajt meg tényleg hanyagolható, amugy sem a kedvencem. De lehet igy fogyni? Ha nem akkor hogyan oldjam meg koplalás nélkül?
2013. jan. 15. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!