Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg az ettermes...

Hogyan oldjam meg az ettermes etkezest? (Egeszseges dieta)

Figyelt kérdés

most kezdtem, nem kovetek semmijen leirast. Napi 5szor eszem kicsi adagokat, fel, vagy negyed adagokat.

Eddig jol megy, de:

Nagyszuleim ki akarnak vinni egy olyan etterembe, ahol annyit eszel, amennyi beled fer.

Tudom, hogy meg mindig dietan vagyok, es nem fogok sokat enni, de nem en keszitem a dolgokat, nem tudom, hogy hogyan van elkeszitve, mibol is van.

Susit akarok enni, mivel azt tartom a legmegfelelobbnek.

Szerintetek vacsira megfelel? Lesz meg gyumolcs, es zoldseg is. Van akitol azt hallottam, hogy este, mar ne egyek gyumolcsot, vagy szenhidratot, csak feherjet.

A susiba hal, rak van, rizs, es sok mas inyencseg is.

Szerintetek mit ehetek meg?

(tobbnyire kinai kajak vannak)


2013. jan. 14. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy napon semmi sem áll vagy bukik. Ha egyszer sokat eszel nem fogsz hízni. Aztán másnap folytatod a diétát.
2013. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sértsd meg a nagyszüleidet és a többi vendéget azzal, hogy elvisznek kajálni, te pedig pár falat rizst csipegetsz egész este.
2013. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a szusit rizs nélkül eszed mondjuk zöldséggel, akkor nem is kell annyira a mennyiséggel foglalkoznod. Egyszer nem lehet belőle probléma. A gyümölcsöt jól tudod. Én esti órákban már nem javaslom. A halak, rákok abszolút bajnok ételek, nem kell számolgatnod.
2013. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

vegul is ettem boven, sot tul jol laktam, pedig nem ettem nagyon sokat! A szervezetem a tenyer nagysagu etelekhez volt hozzaszokva, most meg megettem egy tanyernyi etelt.

Halat ettem tobb felet, csirke falatokat (szezammagos csirke, kb 4 db-ot) polip, rak, susibol is ettem vagy 4-et.

A rizsen kivul nem vittem be mas szenhidratot, baj lesz abbol, ha sok proteint fogyasztottam?

2013. jan. 15. 01:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!