Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok, ha ezt a...

SunnyDebiasee kérdése:

Mennyit fogyhatok, ha ezt a tervet betartom?

Figyelt kérdés

Jovo hettol, minden nap jarok egy orat edzoterembe, es a Herbalife fogyokurat szedem. eddig mindig feltem menni edzoterembe, mert azt gondoltam (es meg mindig azt hiszem), hogy kacagni fognak azon, hogy milyen nagydarab vagyok.

szoval, kb egy fel ev alatt, mennyit fogynek igy?

16/l 74kg.



2013. jan. 12. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
na ilyen összeállítást még nem láttam itt, hogy edzőterem+fogyitabi :D de legalább van benne edzőterem, ez már jó. egészséges étrend kell kalóriadeficittel, nem tabi...
2013. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Awful11 ***** válasza:
Megfelelő étrend nélkül semmit nem fogsz fogyni!! Ez a "fogyasztószer" pedig csak átverés, nincs olyan szer amitől fogynál csak pénzkidobás!!
2013. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pedig csak a Herbalife-al mar fogytam 8kg-t is, anelkul, hogy barmit is mozogtam volna.
2013. jan. 13. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg fogytál ezzel a gyógyszerrel?:O mennyi idő alatt fogytál vele 8 kg-ot? És ettél mellette?
2013. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és szerinted mennyi volt abból a fogyásból zsír? vizet vesztettél meg izmot, és ha abbahagyod a kúrát, minden visszajön, de csináld csak.
2013. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!