Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok?

Qualcheuno kérdése:

Hogyan fogyhatok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,165cm és 76 kg:( mindenki mondja hogy haggyam abba az önsanyargatást és azt hogy nem eszek egész nap mert így is szép vagyok de én nem érzem így és undorodok magamtól...heti 2szer táncolok intenzíven...mit tegyek h meginduljon a fogyás?

2013. jan. 16. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a mozgás kevés, sőt attól mert valaki sportol nem fog fogyni. Az étrendeden kell változtatnod. Csak a divat meg sztárdiétákat kerüld, meg az ilyen léböjtös marhaságokat.

Ne akarj egyszerre sokat fogyni. Miért is? Mert a bőröd jobban meg fog ereszkedni és nagyságrendekkel nagyobb lesz az izomveszteség mint a zsír. Tehát az olyan diéták amik heti 3-9kg-ot ígérnek erősen kerülendőek, az optimális maximum heti 1 kg.

2013. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem a legfontosabb az ételmennyiség, mindig is csak úgy tudtam fogyni, ha csökkentetem a napi adagjaimat. Dumálhatnak nekem a zöldségekről meg a sportról, de önmagában egyik sem elegendő.


A szervezet úgy működik, hogy amit beviszel, minusz amit elégetsz, az marad rajtad. Ha ez + érték, hízol, ha -, fogysz.


Tehát: Egyél valami szendvicset vagy gyümölcsöt reggelire

Ebédelj meg rendesen, de ne repetázz, és vacsorázz diszkréten, mondjuk húst rizzsel vagy zöldséggel. Tízórainak, uzsinak simán jöhet bármilyen zöldség, esetleg gyümölcs.

Kerüld a kenyeret, a péksütit, max. reggel fér bele 1db kisebb valami (mondjuk egy zsömi) és a tésztaételeket.


Emellett legalább heti egyszer, de inkább 3x portolj, mozogj valamit, a tánc ezt kb. fedezi.


Szóval: kajamennyiség, kajaminőség, mozgás


Fogyni heti 1kg-t egészséges, de az első héten 3-4kg is lemehet a változás miatt, vizet is veszítünk, ilyesmi.


Hajrá, kitartás! Várjuk az eredményeket!

2013. jan. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek:)
2013. jan. 18. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!