Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez olyan rossz. Mit tehetnék...

Ez olyan rossz. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

A suliban mindenki zsömlét eszik parizerrel, ha megkívánják, vesznek egy szelet csokit stb.

Én meg csak az extrudált kenyeremet rágcsálhatom sovány felvágottal, meg egy kisebb almát, mert ha azt enném, amit a többiek, rajtam egyből meglátszana :(

Sokszor már nincs is kedvem iskolába menni, olyan jó nekik, én nem akarom mindig ezt nézni!


2012. nov. 13. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Hát nincs igazság a Földön, ez van.

Nálunk is a család boldogan eszi a kenyeret, én egy falatot se ettem hónapok óta, nekem nem lehet a testalkatom miatt. Tészta ugyanez. Nem kell keseregni, a diétás kajákat is nagyon finommá és változatossá lehet tenni, nem kell minden nap ugyanazt enni.

2012. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az abonett gusztustalan, én hányok tőle, nem csodálom, hogy te is megkívánod a kenyeret. Én almát szoktam vinni natúr joghurttal suliba és nagyon jól elvagyok vele, nem szoktam megkívánni a szendvicset meg a csokikat. Viszont néhanapján egy kis lazításnak is bele kell férnie, ha rendszeresen sportolsz, akkor egy kisebb méretű szendvicset teljes kiőrlésű kenyérből nyugodtan vihetsz suliba.

Egyébként gondolj arra, hogy míg te egészségesen táplálkozol ők szép lassan tönkre fogják tenni magukat. Lehet, hogy még most nem látszik meg rajtuk egy gramm se, de később, úgy 10-15 év múlva ha folytatják ezt az életmódot gyorsan felszaladnak majd a kilók, míg te csinos leszel. Ne hagyd, hogy egy kis kenyér kifogjon rajtad és romba döntse azt, amiért keményen megküzdöttél.

2012. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ám csalóka a dolog én is így éreztem sokáig ezért nem volt kedvem fogyózni. VÉgeztem viszont egy kis kutatást mivel elég sok vékony barátom/barátnőm van + oztálytársaim megkérdeztem őket,hogy mit ettek egésznap. Valaki pl. suliban megeszek 3 szendvicse 1 csokit és este későn ér haza 5-6körül akkor eszik főtt kaját és neki elég is volt ennyi.. így ha belegondolsz mégsem oylan sok ez. Volt olyan,aki reggel evett kekeszet meg szendvicset banánt szőlőt sulimenzéán főtt kaját,de este már csa joghurtot evett. Meg oylanról is tudok,aki suliban csak 2 szendvicsxet eszik aztén menzán főtt kaját és este megint 2 szendvics. ez kb,.10 körül. Nem a kajákon van a hangsúly,hanem a mértéken. Szerintem mindent lehet enni mértékkel persze törekedni kell az egészséges életmódra a kutatásban részt vett alanyaim nem igazán erre törekedtek ők nem is törődnek ezzel. Ebből a 4 felsoroltból vagy 3? kettő sportol..de őpk is max. heti 1-2x. ja és szerintme fontos a sport nem csaka fogyás miatt hanem egészséged szempontjából. Jót tesza vérkeringésnek és én ismerek több olyna 40 feletti nőt,aki rendszeresen sportol akár napi 1 órát és letagadhatna 10 évet. Ilyen pl. anyukám is:) Összegezve: Mérékletesség+ sport
2012. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

talán mert nem sovány felvágott kellene bele,hanem egy nagy csirkemell.

sovány felvágottból szendvicsenként kb 20dekát kellene belerakni,hogy valami fehérjéhez juss.

jah igen.

a fehérjétől nem "hízol",ehetsz akármennyit.

2012. nov. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"a fehérjétől nem "hízol",ehetsz akármennyit"-> Csak győzze a pénztárcája... Vagy a szüleié...
2012. nov. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a kérdésben nem szerepelt az anyagi oldala a dolognak,tehát itt és most nem releváns.

meg amúgy is.

ha telik a tiniknek 20 ropis dorkó conversre-amit amúgy 1000ért is lehet venni és ugyanolyan-akkor nem lehet kérdés a csirke ára.

2012. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!