Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MI ez? Fogytam végre 5 kilót...

MI ez? Fogytam végre 5 kilót erre mindenki azzal jön hogy beteg vagy? Meg olyan sápadt. Miért mondják ezeket?

Figyelt kérdés

ja még fogynom kell 10 kg minimum,egyátalán nem vagyok vékony :(

olyan lelombozó


2012. okt. 7. 20:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Engem az anorexiával zaklatnak mindig, pedig attól nagyon messze vagyok. Még édességet is szoktam enni, meg mindent rendesen, csak mértéket tartok.

Ahelyett, hogy örülnének, hogy sikerült lefogynom... Na, mindegy. Én azért boldog vagyok, és eszemben sincs visszahízni!

2013. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
5%

" Még édességet is szoktam enni, meg mindent rendesen, csak mértéket tartok. "


Ez a mondat egy rossz szokás és egy betegség között bármit jelenthet. :D

2013. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
sztem nekem a rendes 5-7000NE D-vitamin szedéstől elmúlt a sápadtság :) valamikor nekem is mondta anyum emlékszem..:D meg azért jó a levegőre is kimenni néha, akkor ki lehet pirulni:)
2013. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
66%

Táplálkozásharcművész, húzz el innen, de nekem főleg ne szólogassál be, mert nem vagyok kíváncsi a baromságaidra!

Menj téríteni máshova!

Undorító vagy.

2013. márc. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
6%

Az általános normák szerint viszont esztétikus :)


Kifejtem, mert látszik hogy nem esett le.

Minden ember mértéket tart az evéssel. Mégis talán már több az elhízott ember mint az egészséges súlyú, és egyértelműen több a beteg ember mint az egészséges.


Amit írtál azért problémás kijelentés egy fogyókúrás topikban, mert azt feltételezi hogy minden divatos sz.art össze lehet enni, 'hát csak mértékkel'. Na majd biztos az elhízott emberek szervezete értékelni fogja ha mértékkel újra megdobódik a vércukorszintjük, kapnak újra egy pofa marhainzulint, növekedési faktorokat valami tejtermékből..


Én a minőségi táplálkozás elvi oldalán állok, és elvetendő gondolatnak tartom a hulladékevés megideologizálását. Ha valaki eszi az magánügy, drogosok sem jönnek ide terjeszteni hogy kokóznak csak mértékkel.. milyen lenne már?


Például itt a kérdés is arra irányult, hogy fogyott a Kérdező, és lesápadtozzák. Na a vérszegénység és az alultápláltság esélyét nem úgy lehet csökkenteni, hogy keveset eszik ("mértékkel") és közben még mindenféle értéktelen, inkább terhes-káros vackokat, hanem ha eszik, az értelmes, tápláló élelmiszer legyen. Ugyebár ezek elsősorban a friss zöldségek, húsok, gyümölcsök.


Ezek mellett a csokievésre kitérni egy fogyós fórumon.. én nem beszólni akartam, csak felhívni a figyelmedet arra, hogy az sem biztos hogy jó amit te csinálsz. Ettől még nem leszel undorító a szememben (ám köszönöm a 'bókot') csak lehet hogy nem a mértékletes csokifogyasztás a fogyás vagy az egészséges táplálkozás alapja. De biztos értékelte a Kérdező a válaszod, úgyhogy én abba is hagyom.

2013. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Szerencsére engem nem zaklatnak ilyen hülye kérdésekkel. A sápadtság meg nem újdonság, 10 kilóval nehezebben is az voltam, most is az vagyok. A rosszindulatú megjegyzések elkerülnek (legalábbis szemtől szembe, az meg nem izgat, mit gondolnak vagy mondanak a hátam mögött), inkább dicsérni szoktak, hogy milyen csinos meg szép lettem.

Sz@rd le, ha ilyenekkel traktálnak.

2013. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Most tartok 65 kg nál és vannak emberek akki minden nap beszólnak :(

ezt eszeed?nem kevés?stb...

valami tipp bunkók ellen?

2013. máj. 11. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!