Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MI ez? Fogytam végre 5 kilót...

MI ez? Fogytam végre 5 kilót erre mindenki azzal jön hogy beteg vagy? Meg olyan sápadt. Miért mondják ezeket?

Figyelt kérdés

ja még fogynom kell 10 kg minimum,egyátalán nem vagyok vékony :(

olyan lelombozó


2012. okt. 7. 20:02
1 2 3 4
 1/37 VVMMvvmm ***** válasza:
100%
Mondjuk a sápadtság az elég riasztó tud lenni.
2012. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
100%

Féltékenyek...ne is törödj velük.

Ugyanez volt velem öszesen 25 kg-t fogytam, mindenki aki ugymond nem a szivem csücske aztmondta hogy menjek orvoshoz mert valami nincs rendbe...pffff.

Talán soha nem gondolták volna hogy a kis dagi megcsinálja.

Amugy meg ha nem drasztikus fogyókúrával, érted el a -5 kg-t, akkor ne izgulj, mert nem vagy beteg :D

2012. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én is ezt kaptam/kapom. Ne törődj vele.
2012. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van :) Eddig 12 kg ment le nyár eleje óta, még 8-10 kellene, hogy végre emberi formám legyen, de már mondogatják, hogy beteg vagyok, stb.
2012. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki feltekeny,irigy es van, aki egyszerűen csak felt, illetve megszokta 10-20 evig az állandó duci külsőt es azt hiszi betegseg vagy stressz miatt adtál le ennyit. Nem kell ezzel foglalkozni, csináld tovább.
2012. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%
Lehet irigyek vagy lehet feltenek ahogy az elottem levok irtak.Hany kilo vagy es hany cm?Hogy fogytal le,milyen modszerrel , mennyi ido alatt es mennyit?Leirnad nekem mert erdekelne.Sok sikert tovabbra is a fogyashoz.
2012. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy csak SZERINTED kell fogynod vagy ténylegesen ez a helyzet.


Ugyanis elöfordulhat, hogy már most a csontváz-szinten vagy, csak testépzavarod van.


Ird le, hogy milyen magas vagy meg hány kg, akkor jobban el lehet donteni, hogy nem véletlen nekik van-e igazuk.

2012. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
86%
Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy most szabadultam. Többet nem is mernek kérdezni a döbbenettől. Ne foglalkozz velük. A kérdező túlsulyosak egy része pedig valószínű még irigy is.
2012. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

paramétereid?

Abból mindjárt kiderül, hogy valóban fogynod kellene, vagy beteg vagy.

2012. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

168 cm most 73 kg ugyhogy kell még fogynom

kb 6 hét alatt ,számoltam a tápanyagtartalmat,kocogok

2012. okt. 7. 21:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!