Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MI ez? Fogytam végre 5 kilót...

MI ez? Fogytam végre 5 kilót erre mindenki azzal jön hogy beteg vagy? Meg olyan sápadt. Miért mondják ezeket?

Figyelt kérdés

ja még fogynom kell 10 kg minimum,egyátalán nem vagyok vékony :(

olyan lelombozó


2012. okt. 7. 20:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
57%

Fogyni sokféleképpen lehet.. lehet betegesen is. Tápanyaghiány mellett nem olyan ideális az eredmény, mint ahogy sokan hiszik.

Egyél sok húst, zöldségeket, gabonákat és tejet lehetőleg semmit. Így nem leszel sápadt, viszont erős, egészséges igen. És fogyhatsz tovább, ha kell..

2012. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
egészségesen fogytam,és lassan.már 6 kg végre megdicsért valaki :)
2012. okt. 18. 22:02
 23/37 anonim ***** válasza:
28%
Én leírtam miket eszel (és nem eszel) egészséges fogyáskor. Ha elég húst és zöldséget eszel, nem eszel tej és gabonaféléket akkor megkockáztatom: nem lennél sápadt.
2012. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Valoban a tapanyagok osszetetelere lehet kovetkeztetni a sapadtsagbol. Viszont akar a szervezet meregtelenitese is vonhat maga utan ilyesmit. Szedj vitaminokat, mineralokat is nagyon fontos a fogyokuranal.Persze ezeket foleg taplalekbol kell bevinni, de amikor kevesebbet eszel akkor nehez, foleg igy osszel szukseges meg tavasszal egy kis plusz.
2012. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

ilyen a bőröm szine ezvan,sajnos eddig sokat napoztam most pedig már nem,szedek C vitamin t és magnéziumot is.A szemem alatt vannak sötét karikák de kisgyerek korom óta

Egyébként semmilyen szemetet nem eszem értve ez alatt de rizst és zabot igen és ritkán joghurtot is ezen kívül nagyrészt húst,halat és zöldséget,és sajtot

2012. okt. 19. 18:41
 26/37 A kérdező kommentje:
11 kg a helyzet ugyanaz...
2013. febr. 7. 23:12
 27/37 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy azon a rizsen, zabon, sajton (bármennyiszer is lepontoznak 0%-ra, puszi a pontozók hasára, hogy egy patkány rágcsálja meg a ujjaik végét) el kéne gondolkodni. Egy pár hétig tényleg glutén és tejmentességen, csak hogy megnézd egészséges hormonrendszerrel hogyan menne a fogyás. És akkor már egy orvosi vizsgálat sem ártana, hogy tényszerűen tudd rendben van-e a pajzsmirigyed, egyébként ha nem, akkor ezen segítene a gluténmentesség.
2013. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nekem is mondják, hogy sápadt vagyok, de én mindig is ilyen voltam...fehér bőr, világos haj, de én nyáron sem barnulok le annyira, mint pl a húgom. Ilyen vagyok, néha karikás a szemem, aki régóta ismer, annak ez nem új, de aki nem régóta, az még mindig szól érte, de egy idő után abbahagyják, nyugi :) ha családtagok mondják, akkor valószínűleg csak aggódnak..vagy legalábbis nálam ez volt...pedig én elvileg egészségesen fogyózok, most majdnem -9 kg -nál tartok :) 14/L 168cm/61kg
2013. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondogatta egész hétvégén a család: jujj, nehogy tovább fogyj, ez már így is túlzás, jézusom, ugye nem vagy anorexiás, stb...

Borzalmasan idegesítő!!!

2013. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

megértelek :(

nekem is ez a bajom pedig még fogynom kell vagy 6 kg volt aki azt mondta hogy kövéren jobban néztem ki :/

2013. márc. 4. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!