Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MI ez? Fogytam végre 5 kilót...

MI ez? Fogytam végre 5 kilót erre mindenki azzal jön hogy beteg vagy? Meg olyan sápadt. Miért mondják ezeket?

Figyelt kérdés

ja még fogynom kell 10 kg minimum,egyátalán nem vagyok vékony :(

olyan lelombozó


2012. okt. 7. 20:02
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
ja és 5 éve még 58 kg voltam...remélem nemszoktak meg kövéren...
2012. okt. 7. 21:10
 12/37 anonim ***** válasza:
95%
58 az sokkal jobb lenne :) szerintem csak irigykednek, félnek, hogy te jobb leszel náluk, ha folytatod és ezért mindenáron azt akarják, hogy maradj kövér oO próbálják elvenni a kedved.. 168-hoz szerintem 53 kiló is simán lehetsz az se beteg :)) úgyhogy nem kell attól félni, hogy betegesen sovány vagy :) sok sikert :)
2012. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, én 23 kg-t fogytam gyorsan (3 hónap) és kitalálták, hogy rákos vagyok... ilyenek az ellenségek :D
2012. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

basszus...

a kaja kínálgatást tudom kezelni de ezt nem...köszi hogy válaszoltatok.már tejesen elkesedtem

1 azaz 1 ember mondta azt,hogy fogytál nem? dejó...

azért ez szarul esik

2012. okt. 7. 22:19
 15/37 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a többivel! :) legyél sokat a szabadban és még csak sápadt se leszel :) meg szedj D-vitamint :) (5000ne)
2012. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

köszi

szedek vitamint de ha ajánltok valamit kipróbálom

2012. okt. 7. 22:47
 17/37 anonim ***** válasza:
[link] sápadtságra sztem tuti jó :) én is innen rendeltem, sokkal olcsóbb, mint nálunk és itt nem is lehet kapni ilyen 5000Ne-s folyékonyat :) egy csepp az 2500ne és tök olcsó, 2$ + szállítás (5$ kedvezmény van első vásárláskor)nekem nemsokára kihozzák :))
2012. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

ne is foglalkozz velük. velem ugyan ezt csinálja mindenki pedig még mindig le szeretnék adni egy 5 kilót (20 már lement) de én már azt is megkaptam hogy már csúnya vagy olyan vékony vagyok :D jesszus. amikor meghallják h megyek futni akkor a -te nem vagy normális, -hova fogysz már? megjegyzések jönnek, de most már elengedek mindent a fülem mellett :Đ

a kajakínálgatás terén már szerintem inkább őket idegesíti h engem hidegen hagy ha csokit vagy pizzát majszoltnak mellettem :)


21L (162/55)

2012. okt. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Az en tinikori 'legjobb" baratnom mikor eszrevette, hogy fogytam csak annyit kerdezett, hogy mit csinalok a logo borommel!?

Ami csak azert vicces, mert 56kilorol fogytam 52re....kerulni kell a gyokereket.

2012. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem ezt szokták meg, és féltenek. Az emberek nem értik meg hogy nem fogsz 0 kilóig ilyen tempóval lemenni, és azt hiszik, hogy ne fogsz időben leállni. A másik lehetőség, hogy savanyú a szőlő. Mindkettőt le kell szarni...


Amikor nekem mondogatják, hogy "Úristen, milyen vékony vagy" akkor én mindig nagy mosollyal megköszönöm. Teljesen mindegy, hogy milyen hangsúllyal és milyen szándékkal jött a megjegyzés, én bóknak veszem és kész. Ezzel általában nem tudnak mit kezdeni.

2012. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!