Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miskolcon miért lelki beteg...

Miskolcon miért lelki beteg mindenki?

Figyelt kérdés
Komolyan vicc, de sehol egy normális ember. Minden ismerősöm vagy rákos, vagy úszik az adósságban, vagy anorexiás, vagy csaló, vagy elmebeteg, vagy öngyilkos akar lenni, vagy alkoholista, vagy vallási fanatikus, vagy többévtizedes munkanélküli, vagy elvált és a szerelmét siratja. Én nem tudom mi van itt, de itt mindenki beteg. Egyszer még az is előfordult velem hogy a buszon egy férfi elővette a ....... és odanyomta hozzám. Sok embert ismerek, de vagy 10-20 normális vagy annak mondható van.
2012. máj. 28. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igen! Akkor az már tényleg Kelet-Magyarország... én inkább Ózdról hallottam ugyanezt. De nyugi, én bp-i vagyok, és itt is idegbeteg a legtöbb ember. Valahogy mindig mindenki hullafáradt és mogorva.
2012. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Jobb napokat látott, tönkrement, depressziós iparváros, csapnivaló közbiztonsággal, bizonyos részein kőkemény cigányterrorral (Avas). Nem az ország egyetlen ilyen kis- vagy nagyvárosa, sajnos. Magad is tudod, hogy az ember sehol sem immunis a környezeti hatásokkal szemben:((( Egyre több az (önhibáján kívül) neurotikus.
2012. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Azért itt sem mindenki idegbeteg! Az viszont igaz, hogy sok a cigány és a törvény nem igazán látszik mozdítani még a kisujját sem azért, hogy megfékezze őket.
2012. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lassan már mindenki idegbeteg ebben a q*** világban, én máshol se látok mást...
2012. máj. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, Budapesten is hasonló a helyzet.

Mondjuk nem mondanám olyan szörnyűnek, de hasonló.

2012. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tiborunk válasza:
Egy kivétel talán mégis van, hisz' te is ott élsz. Az egészségügyben '90 előtt is kevés volt a pénz (pl. mentális gondozás) de az új rendszer sokkal embertelenebb ezeket a gondozással jó állapotban tartható embereket kitaszította, és anyagiak híján az egyszer leszakadtaknak sincs esélyük a kilábalásra ha egyébkent képesek lennének rá.
2014. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!