Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy adhatnám le a zsírfelesle...

Hogy adhatnám le a zsírfeleslegem? 16/F (kép lent)

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok. 182 cm és 79 kiló. Egy éve már súlyzós edzéseket végzek és oda figyelek magamra. Sikerült ledobnom SPORTOLÁSSAL több, mint 10kg-ot. Viszont most a maradék felesleget is leszeretném magamról adni. Milyen ötleteket, edzéseket, ételeket ajánlanátok. Leírna valaki egy bevált "szálkásító" diétát? Hallottam a napi 200 felüléses dologról, lehet az hasprés is? Milyen kiegészítőket (vitaminokat) ajánlanátok a szálkásításhoz (zsírégetéshez)? Mit ne egyek? Egyéb tippek? Kép rólam: [link]

2012. okt. 5. 23:57
 1/5 VVMMvvmm ***** válasza:
100%

Szálkásítani az tud akinek van mire.Tehát valamennyi izom is kéne rád, mert rossz belegondolni, hogy a magasságodhoz

mennyi lehet a zsírnélküli testtömeged(fat free mass).

Nagyon puhánynak tűnik a tested.Sok csaj jobban definiált

mint te.Ha elkezdesz észnélkül állókápességi gyakorlatot

végezni az izzadás miatt az izmaid sok vizet veszíthetnek.

Lehet súlyod alapján vékony leszel,mégis úgy fogsz kinézni mint egy malac.Valamit rosszúl csinálsz, ha ennyi súlyzózástól ennyire nem látszanak az izmok.

2012. okt. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VVMMvvmm ***** válasza:
100%
Bocsi az őszinteségért!De csak ebből profitálsz valamit.
2012. okt. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

huhh ebből krva jó alak lehetne :D

amúgy nem kell ennyire túlreagálni a dolgot.Én 10 kilót fogytam úgy hogy kevesebbet ettem.2 hónap alatt és vissza se szedtem......csak mondom.

2012. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az őszintességet! Ilyen válaszokat várok! Hogy lehetne ebből jó alak?
2012. okt. 6. 11:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Írnátok véleményeket az alakomról? Hogy tudnám átformálni mondjuk egy sexy kockahasra? Ha diétával, akkor milyen diétával, mert 1001 féle van és van, amelyik nem is hatásos.
2012. okt. 6. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!