Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókúrázok ezt meg lehet...

Ha fogyókúrázok ezt meg lehet enni?

Figyelt kérdés
Az almás pitére gondoltam.Egy kicsi kockát úgy ebéd fele?Kerestem,hogy hány kcal de nem találom sehol.Ti tudjátok?Köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 4. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Meg lehet enni. Csak ne jusson minden napra sütike. Egyél egy tányér levest és hozzá másodiknak a kis kocka pitét. Nem állítom, hogy a legjobb, de bajod nem lesz tőle.
2012. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Delavega válasza:
0%
én párhét alatt 120kilórol lementem 106kilóra, de ehhez teljesen más étrend kellett, cukor one, szénhidrátok one, zaba one. de ez csak akkor sikerül, ha fejben van eldöntve. különben megette a fene az egészet, ja es mozgás nélkül adtam le ennyit. :)
2012. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan belefér, egy kis kockától tán nem lesz semmi bajod.
2012. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
és kettes, te igy szeretnéd leélni az egész életed?
2012. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Öhöm igen, kettes, ez engem is érdekelne..

A süti: szerintem belefér, de ne is hívjuk így. Edd meg nyugodtan, nem kell ennyire rágörcsölni a cukor-liszt tiltásra. Nem azt mondom - amennyire lehet el kell hagyni - de az ilyenektől nem lesz bajod. Szerintem.

2012. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mennyire lehetsz megszállott,ha egy kocka sütit is kétszer meggondolsz?! félre ne értsd,én nem megbántani akarlak,de ezt ne csináljátok már... ha három szeletet eszel meg,akkor sem hízol tőle 6 kilót...
2012. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

amúgy ez már tényleg beteges. igy életet leélni nem lehet, hogy koplalsz, meg rettegsz egy kis sütitől.

gondolkozz, nyilván nem ekkora sütiktől hiztál meg, és nem is attól, hogy néha-néha ettél belőle.

az ilyen semmi cukor, semmi liszt, szénhidrát diéták igazából hosszú távon tarthatatlanok.

persze faszán megy pár hétig, de aztán mi lesz?visszatérsz a régi kajához, és megint megfogsz hizni.

ésszerűen diétázzatok már, a kajáktól nem kell rettegni, fő a mértékletesség.


4-es voltam.

2012. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem hogy hogyan lehet élni a finom dolgok teljes megvonàsàval....jòl ìrta valaki hogy attòl nem hìzol ja megeszel egyk
2012. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok csak hamar küldte el

*egykEt sütitől vagy csokitòl nem fogsz hìzni....napi szinten

szerintem annyit csinálj hogy egyél mindent de mértékkel...

2012. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Sosem értettem hogy hogyan lehet élni a finom dolgok teljes megvonàsàval....jòl ìrta valaki hogy attòl nem hìzol ja megeszel egyk"


Pedig csak igy lehet hatekonyan fogyni. Majd amikor mar az ember eleri a kivant testtomget, es visszaszokik egy normalis eletvitelre, el lehet gondolkodni ezen is, de a fogyokura legnagyobb ellensege a kompromisszum, a "ezt vajon meg megehetem" tipusu gondolatok. Ezeket kell a legsurgosebben elhesegetni.

2012. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!