Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokurazok! Szoktatok enni...

Fogyokurazok! Szoktatok enni neha valami edesseget?

Figyelt kérdés
Tudom hogy gyumolccsel kell helyettesiteni, vagy etcsokival, de mar az az erzesem, hogy nem birom, mar vagy 2 napja nyaladzok valami edes utan :(
2011. márc. 6. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha már nagyon kívánod, szerintem egyél egy falatkát a kedvenc édességedből. De légy erős, és tényleg csak egy darabkát! Mert ha az ember soha nem eheti azt amit annyira kíván, annak előbb-utóbb úgyis az lesz a következménybe, hogy hagyja a fenébe az egész fogyókúrát, és jól teleeszi magát. Ennél sokkal célravezetőbb, ha eszel egy darab csokit, s aztán teljes lelki békével folytatsz mindent, úgy ahogy eddig. De egyébként elárulom neked, hogy az étcsokoládé sajnos ( merthogy én ezt szeretem ) semmivel sem tartalmaz kevesebb kalóriát mint a tejcsoki. :(
2011. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Épp mákos-meggyes Túró Rudit eszem :)
2011. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden héten megengedek magamnak egy valamit, erre a hétre egy 30 g-os epres túrórudi volt, jövőhéten egy szelet sütit fogok enni, mert ünneplünk. Kivétel menstruációs héten 2-3 engedmény is születik, mivel ilyenkor nagyon kívánom az édeset, de ilyenkor is napi egy csokit engedek meg. Mindig tudom előre mit engedek meg, bele is számolom a napi kalória szükségletembe, így tudom, hogy probléma sem származhat :).
2011. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szinte minden nap eszek vagy túrórudit, vagy kekszet, kinder csokit, egy rafaellót.


Kalóriát számolok, napi 1200-1400 kalóriát eszek, ezt is beleszámolom. 2,5 hónapő alatt 17 kiló ment le.


Ha nem ennék édességet, nem bírnám. Ezért szeretem a kalóriaszámolást, mert semmit nem kell megvonni magamtól, csak mértéket kell tartani.

2011. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is beiktatok heti 2-3 napot is, mikor eszek édességet. Egy-egy szem puszedlit, vagy egy szelet sütit vagy kuglófot, egy-egy szem tejkaramellát, vagy csokit, bár azt újonnan megfelezem (Snickers) mert ha egybe eszem utána lelkiismeretfurdalásom van:D De ha 2 vagy 3 részletben, akkor oké. Régebben úgy próbáltam fogyni hogy teljesen megvontam magamtól az édességet. Bírtam 1 hétig, aztán egyik este nagyon nagyon rámjött az édességkívánás, és megettem 2 nagy szelet mogyorókrémes kenyeret és egy egész zacskó vaníliás nápolyit. Persze nagyon jólesett, de utána szörnyű volt az az érzés. Inkább legyél magaddal engedékenyebb.
2011. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én ezt úgy szoktam megoldnai hogy pl reggel zabkorpából főzök tejbegírzt-gyümölcs-fahéj-méz és azt eszem reggelire édes is és utána tele vagyok vagy zabpelyhes keksz, palacsinta, méz+gyümölcs-joghurt, kefír

én sütök zabpelyhes sütit, joghurttortát, kefíres tortát, túrótortát, sok sok gyümölccsel így tudom hogy én csináltam és mi van benne és mondjuk megeszek egy szelet túrótortát gyümölccsel tízóraira így tudom számolni, és egészséges is, így nincs vágyakozás:)

2011. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én most ettem egy fél túrórudit, amit a lányom meghagyott:-D
2011. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sajnos elég sokszor eszek édességet.

Ma pl. ittam egy pohár forrócsokit.

Tegnap ettem túrógombócot, tegnap előtt meg meggyes rétest.

2011. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is annak a híve vagyok, hogy heti egyszer valami pici édességet meg kell engedni magadnak, különben egyszer feladod és megeszel egy tábla csokit :)

Nekem ez a fix napom a péntek, ilyenkor délelőtt ehetek édességet és ezt be is tudom tartani :)

2011. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!