Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na ezt a kajálást figyeljétek...

Na ezt a kajálást figyeljétek fogyókúrázók(? ) Így kell enni

Figyelt kérdés

Reggeli:1 natúr joghurt,1 szelet kenyér

Ebéd:2rántotthús,2tányér zöldbabfőzelék,1meggyes rétes(Bár ez cukor nélküli)

Vacsora:ez még nem is volt!De majd lesz!

Na erre varrjatok gombot.Kész rémálom nem(?)


2011. júl. 21. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez nekem még reggelinek is kevés, pedig nem érzem azt, hogy zabálnék... És igen ha szálkásítanék akkor kb ennyi lenne pont a reggelim (kb 3000kcallal diétáznék). Ne f0ssá tűrhető a kajád, mozogj egy kicsit és túróval zárd a napot! Sok sikert :)
2011. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem f0sok én, fogyóztam csak ma ,valahogy rám tört a zaba!Ennem kellet nem bírtam ki!Most egyébként nincs lelki ismert furdalásom sőt jól érzem magam hogy ehettem!
2011. júl. 21. 17:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Bele se merek gondolni mennyit ehetsz más napokon... ez pont idális mennyiség. Mozogsz te egyáltalán valamit? Hány kcalos diétán vagy? Mennyi a testzsírszázalékod?
2011. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És most ide jöttél ezért, hogy ezt leírd? Sok értelme van...kár, hogy nem törölték ki a kérdést, eléggé provokatív...
2011. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is fogyózom,de holnap fog megjönni,úgyhogy ma van a hivatalos "Zabálj,amennyit bírsz!" napom. Simán verlek ebben a játékban! :)


Reggeli: 3 dl tejeskávé,3 szelet teljes kiőrlésű kenyér vajjal,sajttal,sonkával

2011. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Átlagos reggeli: 4dl joghurt, 5dl tej, 2 szalámis-2 nutellás zsemle (igen igen kicsit emelnem kellett mert fogytam :D)
2011. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Bocsi,közben véletlenül elküldtem a választ :D. Na szóval a reggelit írtam,délelőtt ettem egy snickerset,meg pár darab tegnapról megmaradt rántott tököt,és egy fél csomag(250 gramm!)kakaókrémmel töltött kekszet.

Ebédre: 1 szelet kapros juhtúróval töltött csirkét sopszka salátával.

Délután: még egy kis kakaókrémes kekszet,meg nutellát

Most pedig egy nagy adag sültkrumplit,és még hol van az este!! :) A mai napon szerintem hízok 2 kilót....


26/N

2011. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ajhhh az a nutellás zsemle... *.*

Fruits,esküszöm holnap miattad kell megennem egy nutellás zsömit... :D

2011. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha valakiben megbotránkozást keltett a kérdésem!Amúgy én 163cm/64kg-ról fogytam le 56-ra most is ennyi vagyok!De még fogyni szerettem volna ezért újra kezdtem a fogyókúrát!58kg-is 1200kcalt ettem de aztán később csökkentettem 1000 re most hogy 52 akarok lenni 800-ra!De sajnos a mai napomon látszik hogy nem bírtam!Mozgok igen reggel 30 perc futás este 30 bicajozás!
2011. júl. 21. 21:12
 10/15 anonim ***** válasza:

Tehát, nem megfelelő az edzésterved, ezt már ennyiből is látom. Nem csak lábad van, tessék egy kis fekvőket, húzódzkodásokat, haspréseket, tolódzkodásokat, törzsemeléseket stb... is végezni. De ha veszel 1 db tárcsás súlyzót azzal még többre mehetnél. A másik, ez iszonyat kevés, 1000kcal semmi, nem érdemes ennyire levinni. Miért? Mert eljutsz oda, hogy 48kg (tegyük fel ez az álomsúlyod) tehát 48kg leszel és plötyi, puha. Aztán itt fogsz kérdezni minket, hogy kell feszesedni? De ilyenkor már b4szhatod, mert ha jól fogysz csak akkor tudsz "feszesedni", ha nem akkor később plusz rá kéne dolgozni, hogy szedj egy kis izomtömeget fel majd ismét szálkásítani. Nem egyszerűbb egy rendes tervvel egy csapásra megoldani a kettőt? Olyan meg nincs, hogy NEM FOGYSZ de "feszesedsz"... azért plötyi az ember mert zsíros, azért lesz "feszes" mert az adott helyen alig van zsír.

Tehát még nem késő neked sem egy rendes tervvel előállni, bár ha neked csak az lényeg, hogy kevesebbet mutasson a mérleg akkor csinálj amit akarsz, mint amit mondani is szoktam: nem fogyni nehéz, hanem jól fogyni!

2011. júl. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!