Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók, ti fogtok enni...

Fogyókúrázók, ti fogtok enni a húsvéti sonkából? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen fogok, azt még nem tudom hogy mennyit, amenyi jól esik. Már ugyse ettől 1-2 szelet sonkától fogsz elhizni.
2011. ápr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Akármennyit, nem a sonka hízlal, hanem a kalács vagy kenyérke.
2011. ápr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogok, mert anyám elfelejtette lekapcsolni éjjel a sonkát és szénné égett.
2011. ápr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én húsvétkor mindenből eszek egy kicsit,sonka,sütik,torta,franciasaláta,rántott cuccok. Ettől az 1-2 naptól nem hízik el senki!Sőt új energiával tölt fel a további fogyókúrához!
2011. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vasárnap nagycsaládos kerti-sütés-főzés lesz, amiből nem vonhatom ki magam, és nem finnyáskodhatok, hogy ez nekem nem elég fogyis. szóval legjobb esetben grillezett csirkecombot valami fincsi salival, de ha az nincs, akkor sültkolbász kenyérrel, na istenem.

hétfőn meg szülinapom lesz, szóval akkorra nem terveztem semmi megtartóztatást :)

úgyis jókislány voltam ebben a hónapban, akkor nem fogom a saját szülinapomon odébbtolni a tortámat :D

2011. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En nem fogok enni, de nem azert mert olyan hu de fogyokura manias lennek, egyszeruen nem szeretem az izet/szagat. Fogyokura elott se ettem sem disznot, sem marhat, valamiert szimplan nem izlenek. Viszont anyu vett nekem pulykasonkat, abbol fogok enni. :)
2011. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!