Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elég, vagy...

Szerintetek ez elég, vagy kell még egy kis plusz (edzés/diéta, nem kg:D), hogy 70-re lefogyjak? Az idő nem számít bár nem ilyen 10 évre gondolok:D 170 cm vagyok és hát 90 kg

Figyelt kérdés

Reggeli: egy pirítós rajta 1 vékony szelet sajt, zöld tea/1 bögre


müzli/gyümölcs

Tízórai: Gyümölcs

Ebéd: max 1 szelet cucc(pl rántott hús)

Uzsonna: Gyümölcs

Vacsora: Fehérjés cucc(pl tojás-kb 3)


1000kcal kerékpár, 2x250 felülés, felső test hajlítás, 2x50


guggolás



2012. aug. 28. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Cucc? Spermára gondolsz?
2012. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja, és, hogy ha számít a gyakorlatokat mikor kell csinálni?(napszak), mert eddig reggel, este szoktam
2012. aug. 28. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi mozgáshoz ennyi kaja rettenetesen kevés, még akkor is kevés lenne ha egész nap csak egy helyben feküdnél. Ha azt írod, hogy az idő nem számít akkor csináld egészségesen, és akkor könnyedén tartani is fogod tudni valamint nem is fog visszajönni. Ne koplalj. Heti 0,5-1 kg fogyás az egészséges (ennyi megy le a zsírból a többi az izomból meg vízből megy)

Természetesen ezt nem kioktatásnak szánom, de én nagyon megjártam a koplalással, most próbálok talpra állni belőle .

Ezt ajánlanám neked:


reggel:

teljes kiőrlésű v. rozs v. magvas/barna zsemle vagy kenyér de ne egy szeletet, hanem legalább kettőt, mert a reggeli a legfontosabb akkor nyugodtan ehetsz többet, azt még le tudod mozogni a nap folyamán. Ehhez sonka, light sajt,kőrözött ha szereted kefírt is ihatsz egy zsemléhez nagyon finom együtt, akár főzhetsz hozzá tojást is. Persze ehhez jöhet rengeteg zöldség amelyiket csak szereted egyél belőle bőven.

Reggelire másik opciónak a zabkását ajánlanám iszonyatosan sok féle variációja létezik édestől a sósig nézegess recepteke hozzá, egy kis tejjel gyümölcsökkel főzve esetleg kakaóporral nagyon ízletes.


tízórai:

joghurt/Gyümölcs/Müzliszelet akár egy kefír v pár szelet puffasztott rizs


ebéd:

igazából sokan csinálják azt, hogy azt eszik amit a család többi tagja de kisebb adagban, persze ha te esetleg külön készítenél valamit akkor : csirkemell, pulykamell,halak,sajtok (inkább párolva vagy grillezve mint rántva de néha a rántottba se halsz bele9 hozzá saláta,barna rizs, krumpli(nem az olajban tocsogó sült krumplira gondolok), teljes kiőrlésű lisztből készült tészta v. durum tészta, párolt/grillezett zöldségek, akár wokban vagy pároló edényben együtt elkészítve


uzsonna:

u.a. mint a tízórai


vacsora:

tojásból készült ételek, túró, natúr joghurt/natúr joghurtital, konzerves hal(van ami sós lében van)zöldségek, készíthetsz salátákat is vagy a zöldségek párolva grillezve natúr joghurttal leöntve fűszerekkel szintén szuper


Emellett igyál sok vizet vagy zöld teát( kb 2 liter)


Így nem csak hogy fogyni fogsz de elindulsz az egészséges életmód útján is, emellett nem fogsz éhezni sem.


Remélem segíteni tudtam.:)

2012. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, de nem koplalok, nem vagyok éhes, ez lehet nem normális?
2012. aug. 28. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!