Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves srác vagyok 98 kiló...

17 éves srác vagyok 98 kiló és kéne valaki olyan aki tud segíteni! A karom az 40 es azzal nincsen baj tesitanárom mondta hogy jó a hátizmom is! Valami kis diéta kéne aki tud írja már le ide és a biciklizést szeretem! Az elég jó? :D

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 22:53
 1/5 A kérdező kommentje:

188 cm azt kihagytam :D

Csak a hasam nagy egy kicsit

:D

2012. jún. 22. 22:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Futás viszi le legjobban a zsírt. A bicótól is fogysz persze, jól megmozgatja a comb-, ill. lábizmokat, de a futás (tapasztalat szerint) eredményesebb, jobban átmozgatja a testet (karokat, váll, has részre kifejezetten a futás hatásos, azt tapasztaltam!!!).


Bármilyen sport jó, ahol futsz: kosár, foci, vagy futás persze, legegyszerűbb.


Diéta annyi, hogy a csirkemell/pulyka/hal segít, diétás étrendet keress. Fontos, hogy a rizs + csirkemell testépítéshez (tömegnöveléshez, izomban való hízáshoz) van, így ezt nem ajánlanám estére, ebédre még mehet. Lehet, hogy nem fog tetszeni, mert fiú vagy, de este könnyűt egyél: salátát, gyümit, fehérjét. Ebédre sem kell annyi ch, mint eddig, akkor fogyni fogsz. Persze, minden nap kerülni kell a zsíros húsokat (pasik szeretik, tapasztalat:D így feltételezem, te is) kolbászt, szalonnát, ilyesmit ne egyél. Zsírban csöpögő mekis kaját, stb-t ne. Ha édesszájú vagy, gyümi, vagy édesítővel is lehet készíteni.

2012. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:D

ch alatt mit értesz?

2012. jún. 23. 23:06
 4/5 anonim válasza:
szénhidrát(carbohydrate)
2012. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
diéta:zöldségek gyümölcsök csak csirkehús vagy hal barna rizs vagy tészta.Én 189 cm vagyok 97 kg 104 kg indultam 5 hét után ezt a diétát betartva fogytam 7 kg-ot.
2013. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!