Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dimatrex zsírmágnes bevált...

Dimatrex zsírmágnes bevált valakinek alkalmanténti nem pedig rendszeres használatra?

Figyelt kérdés
Szóval sportolok, és fehérjét eszem leginkább, olyan 1000 kcal-át naponta, egészséges ételekből. Azonban lehet hogy egyszer nem tudom megállni, vagy egy szülinap alkalmával megennék egy-két sütit. Ha ilyenkor beveszek előtte Dimatrex-et, akkor tényleg nem rakódik rám az elfogyasztott étel? Ne hurrogjatok le légyszi, tudom, hogy akaraterő, meg is van, de nem szeretném egy pillanatnyi elgyengülés miatt tönkretenni a diétámat. Olyanok írjanak légyszi, akik használták. Köszi előre is!

2012. jún. 22. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmiféle idióta bogyó. Ha normálisan étkezel és sportolsz, egy szülinapi süti belefér, nem attól fogsz elhízni, és nem egy-két süti fogja romba dönteni a diétádat. A rendszeres kilengés teszi tönkre.
2012. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hidd el, jártas vagyok az egészséges életmód témában, de a kérdés nem ez volt, kedves tőled, hogy leírtad a véleményed, de légyszi olyanok írjanak, akik próbálták. Felnőtt nő vagyok, el tudom dönteni, hogy milyen módszert alkalmazok, viszont érdekelne erről a bogyóról a tapasztalata olyannak, aki már használta. Az ilyen válaszokért előre is köszönet!
2012. jún. 23. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg kell védjem az első válaszolót, mert a: jót akart, b: jót mondott. 1000 kalória arra nem elég, hogy a szervezeted működésben tartsd, és egészséges maradj. Süti nem árt, de nem is használ. Sztárcuccok nem használnak, azért sztárolják, hogy vásároljanak az emberek. Most megy ez a Carallumás marhaság is ( [link] vajon a videókat miért nem megnyitni? meg miért van, hogy ezek a lefogyott emberek más néven is megjelentek már más készítménynél?

Zsírmágnes? A zsír nem fém, ergo miért mágneseződne? marhaság. na mindegy, kitartást:)

2012. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Hidd el, jártas vagyok az egészséges életmód témában"


Dehogy vagy. Ha az lennél nem 1000 kcal-t ennél egy nap és mellette csodaszerektől várnád a csodát. 1 napi rossz étkezés nem tenne tönkre semmit. Szerinted van ember, aki nem eszik félre néha? Inkább alapvetően életmódot kéne váltani.

2012. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Életmódváltás már megvolt, napi 4-5x eszem kis adagokat, tartósítószeres cuccokat kihagyom, fehérje fogyasztásom a legmagasabb, valamint gyümölcsök, napi 30-40 perc kocogás, minden esetre, ha alapból is csak 1700 kcal a kalória deficitem, mivel csak 5 kg-ot akarok fogyni, akkor az 1000 kcal diétánál szerintem ideális, de te valószínűleg jobban tudod. (egyébként éhes alig vagyo,mivel 2-3 óránként eszem valamit, és nem műcuccokat, ebből is látszik,hogy az 1000 kcal megfelelő, a sütik utáni vágy ettől független, ez csak a rossz berögződés)Nem csodaszerektől várom a csodát, én teszek is érte. Sajnos néha én is elgyengülök, ezért érdekelt a dimatrex, azt beismerem, hogy ez rossz gondolat volt, nem fogok venni, úgyh.marad a bűnözés mentes diéta. A válaszokat minden esetre azért köszönöm!
2012. jún. 25. 10:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja igen,persze, számtalan ember eszik félre, de még ha nem is kövérek, tuti, hogy van rajtuk némi fölösleg, én viszont a tökéletesre törekszem.
2012. jún. 25. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!