Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt a fajta fogyókúrákat...

Ezt a fajta fogyókúrákat próbáltátok már? Bevált? Mennyit fogytál vele mennyi idő alatt? Link.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. jún. 6. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
mind a 2 h*lyeség és koplalás... egyiket se csináld
2012. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valaki mondja meg tundus-nek hogy ezt nem így kell.
2012. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
39%

Nekem egyik ismerősöm csinálta az elsőt. Megcsinálta a 2 hetet fogyott 8 kilót, aztán 2 hétig normálisan étkezett (persze közel sem tud már annyit enni mint régen, mert össze ment a gyomra)közben is lement róla pár kiló, aztán megint 2 hét ez a diéta... lecsúszott róla még 10 kiló. 2hónap alatt fogyott vele 22 kilót, amit azóta is tart. Azt azért hozzá kell tenni, hogy fiú volt, 120pár kilósan, szóval volt miből fogynia és még mindig van. Én is csináltam ez a diétát 1,5 hétig, fogytam vele 5 kilót, de nem bírtam tovább. Viszont nem híztam vissza. Tudom, hogy le fognak szólni, de egyértelműen látszik mindkettőnkön, hogy nem izomból fogytunk, hanem hájból.

A diéta jó, csak kegyetlen, főleg ha közben a párjára főz az ember lánya.:)

2012. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség, mind a kettő.

Az első iszonyatosan kevés, és csak három étkezés van benn, amikor 5-6 lenne a helyes, ha sokat eddzel vagy keveset alszol akár lehet 7 is. A második pedig egyenes út a vitamin-ásványianyag hiányhoz (=fénytelen hajhoz, töredező körömhöz, fakó bőrhöz, rossz közérzethez).

2012. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!