Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki írna nekem egy olyan...

Valaki írna nekem egy olyan diétát ami bevált és gyorsan lehet vele fogyni?!

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 10:40
 1/5 anonim válasza:
Sportolj.
2012. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szóval sportolj. Igaz, az nem diéta, de fogyni tudsz vele, ráadásul úgy, hogy nem ugrik rád vissza 2-3 hét alatt. Hiába fogysz le a diétával, ha utána megint zabálsz, és visszahízod.

Én pl 2 hete kezdtem el Rubint Rékázni, és már látható eredménye van. Megszenvedek érte, de heti 4* 40 perc az semmi. Megéri.

2012. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi számí gyors fogyásnak? Mert az ilyen 2 hét alatt -10kg-s szarokkal töntreteszed magad... Heti -1 kg az egészséges, sporttal és helyes táplálkozással.

2012. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. leírom én mit csináltam. lehet, hogy nem full egészséges, de nekem bevált, nem mentem tönkre és a kilók sem jöttek vissza. semmi hús, cukor, fehér kenyér, kávé (vagy max. 1), 2,5 liter víz (lúgos) minden nap, kevés citromlé. PLUSZ naponta a 8perc hasizom (8min workout vagy ilyesmi a neve, ytube-on ottvan), napi gyaloglás kb 1óra, heti 2-3 edzés (1óra mindegyik). 6 max. 7után semmi kaja. így kb 3kg lement hetente. 75ről indultam, most 68 vagyok.

Sok sikert!

2012. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jún. 20. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!