Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vizsgák, edzés, diéta hogy...

Vizsgák, edzés, diéta hogy fér össze?

Figyelt kérdés
Néha nagyon nehezen tudok a tanulásra koncentrálni . Mivel diétázok , csoki meg hasonlók nem férnek bele. Van valami tippetek? És ha egy ideig kevesebbet tudok csak edzeni az mennyire baj?

2012. jún. 22. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Várd meg a vizsgák végét, aztán csináld rendesen.
2012. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

az 1. válaszolóval értek egyet. Legyenek fntosabbak a vizsgáid jelenleg. Az a pár hét már nem számít.:) Majd életmódváltással lefogysz a vizsgáid után!

2012. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is diétáztam, a vizsgák alatt mégis elment napi fél-1 tábla csoki, de plusz kiló nuku.
2012. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vizsgák alatt a tanulásra koncentrálj, meg arra, hogy kicsit legalább mozogjál - de nem a fogyás miatt, hanem, hogy képes legyél odafigyelni megint, és ne legyen minden bajod a sok üléstől.


Diéta, meg kifejezetten fogyásra szolgáló edzés nem fér össze ezzel az időszakkal, és nem is szabad most ilyesmikkel töltened az idődet!

Energia kell a tanuláshoz, nehogy most salátákat rágjál!

2012. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy tanuláshoz, miért kell csoki. Vizsgaidőszakban nekem 10 perc alvás többet segített. Vagy egy 1.5 órás edzés.
2012. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem tökéletesen. a vizsgaidőszak alatt is lejártam edzeni, felkeltem reggel 7-8körül, reggeli, aztán konditerem, utána ebéd és tanulás estig. simán megoldható... nem 24 órán át kell a vizsgákra tanulni :) (hacsak nem orvosis vagy) így is jó eredményeim lettek. már megszoktam, hogy tilos a nasi, zöldteát szoktam inni, meg répát rágcsálok, ha nagyon kell már valami. nem kívánom jobban a nasikat mint bármelyik másik időszakban :)
2012. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, én is próbálkoztam vele, de nem megy így a vizsgák mellett. Szerintem ilyenkor hatalmas az energiaigényem, vagy legalábbis úgy érzem. Csokit én nem szoktam enni ilyenkor sem viszont cola, kávé megy ezerrel sajnos. Ráadásul ebben a nagy melegben a vérnyomásom is lent van így már sokszor létszükséglet valamelyik :( Majd utána én is próbálkozom, most sokszor még mozogni sincs időm. Hát majd lesz valahogy, addig is viszont próbálok odafigyelni és mértéket tartani:)
2012. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!