Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?...

Szerintetek kövér vagyok? Hogyna fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
166-67 centi vagyok és hozzá 57 kg. Ez mennyire számít normálisnak? Hasból és combból szeretnék fogyni, van valami ötletetek?

2012. máj. 25. 13:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem értem hogyan sikerült a "sokszor keveset" és az "x óra után ne egyél" hülyeséget összeegyeztetni.
2012. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért akkora hülyeség, ha x idő után nem eszik valaki. Én is így fogytam le, hogy 5 után nem ettem, emellett persze 5 előtt is odafigyeltem arra, hogy mit eszem, életmódot váltottam, és csodák- csodájára lefogytam 12 kg-t 3 hónap alatt, amiből egy deka nem jött vissza, pedig azóta eltelt 5 év! És az egészségem is jól szolgál :) Mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia, hogy mi a jó neki, mitől tud tartósan, egészségesen fogyni.
2012. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Aha. Én meg úgy tudok gyorsan futni hogy az orromba dugom a kezem. Nem számít ha a futók kiröhögnek én tapasztaltam és kész. Maximum akkor lenne igazuk ha orrba dugott kézzel nem tudnék futni, de én tudok.


Kitapasztalni úgy lehet valamit ha az ember független környezetben vizsgál 1 dolgot. Ha egyszerre megváltoztatsz 60dolgot és bejön, arra nem túl bölcs kijelenteni hogy mind a 60 kitűnő és úgy kell csinálni, mert lehet hogy 1 vagy 2inkább hátrány mint előny.

A józan ész pedig azt diktálja hogy pontosan abból a okból amiért sokszor keveset kell enni, hátrány ha valaki 5, 6, kitudja hány óráig nem eszik lefekvés előtt.

Nyilván ez nem tragédia és önmagában semmit sem jelent, te is bizonyítod hisz így is remekül le tudtál fogyni.

Csak kár ész nélkül reklámozni azt amiről nincs tapasztalatod, hogy az 5után nem evés magában nézve segítség vagy inkább hátrány. Elég ha csak egy ember eszi ezt be aki mondjuk este csinál valami komolyabb edzést és emiatt nem bírja végigcsinálni a diétáját.

2012. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 3-4 kg minusszal meg lennél elégedve. Nekem a 170 cm-hez sok az 57 kg általában. Persze zsírban mérve, nem izomban.
2012. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy abból a 7 kilóból 2-3, esetleg több kiló nem zsír. nem ettél este (??? ez délután) fél öttől legalább reggel 6ig, azaz minimum 13,5 órán át nem vettél magadhoz táplálékot, ez rengeteg. nincs időhöz kötve, este 6 meg a sok baromság, az a lényeg, hogy LEFEKVÉS ELŐTT 2-3 órával ne egyél. gondolom nem 7kor mész csicsikálni :)
2012. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát köszi az eddigi válaszokat : )
2012. jún. 6. 17:36
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell fogynod...de ha megis fogysz akkor ne sulyedj 54 ala...mert az mar nagyon sovany...fogyni meg ugy lehet hogy ne edjel semmit 6 utan,sok vizet iggyal,ne eggyel kenyereket,sutit,zsiros eteleket...inkabb egyel zoldsegeket:)
2012. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
És szerintetek én kövér vagyok? 12 és fél éves vagyok és ruhában 45kg vagyok.
2012. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!