Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?...

Szerintetek kövér vagyok? Hogyna fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
166-67 centi vagyok és hozzá 57 kg. Ez mennyire számít normálisnak? Hasból és combból szeretnék fogyni, van valami ötletetek?

2012. máj. 25. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér, úgyhogy egy grammot sem kell fogynod! :)
2012. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

köszi :) de akkor úgy mondom, hogy nem mutatok olyan jól fürdőruhában.. combom belső feléből és a hasamból szeretnék fogyni.

3 napja kezdtem azt, hogy kb 10-12 percen át folyamatosan felülésezek. ez használhat valamit hosszútávon? :)

2012. máj. 25. 13:32
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát több felülést bírsz majd csinálni.. :D


Helyi zsírégetés nincs, eddz teljes testre vagy mozogj valamit amit szeretsz hetente többször, és diétázz (normálisan ,egészségesen) mert anélkül semmi sem működik.

2012. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszi :) odafigyelek az evésre, heti többször is mozgok a felülésezésen kivül.:)

várok még válaszokat:)

2012. máj. 25. 13:49
 5/18 anonim ***** válasza:

"kb 10-12 percen át folyamatosan felülésezek"

Jobb lesz tőle a testtartásod, mert a hasizmok nagyon sokat segítenek a hátnak is. A jobb testtartás miatt pedig szebb leszel.

2012. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

fuss sokat! lemegy ha van egy kis hasad meg a combod vastagnak érzed


testtömeged nem sok a magasságodhoz képest, valószínű csak formálásra van szükséged!


A futást tudnám tanácsolni, legjobb! Lemegy a pocak, a comb meg feszes lesz stb. nem kell részletezni!

2012. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 D.Đ válasza:
[link] ha ezt megcsinálod naponta akkor bizzztos jobb alakod lessz és egy kis odafigyelés a táplálkozásra. De ha nem elég vagy mást szeretnél akkor itt tudsz válogatni [link] ez az oldal nem csak zsirégetésre hanem alakformálásra is egyarántt jo étrendtervet is találsz sött szinte mindent amire szügséged lehet.
2012. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 D.Đ válasza:
jahm és a többség nem is annyira megeröltető amugy a fitt tipp- cimő izénél is jókat találsz
2012. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
36%
Tiszta véletlen, de én is 165cm vagyok és 57 kiló. Az az csak voltam :D Én rám az van nagyon nagy hatással hogy este félöt után semmit sem eszek. Nem hazudok 7kiló lement most kerek 50kg vagyok. Én nem nagyon talán kicsit érzem magamon de a többiek azt mondják hogy fogytam. És ezt azelőtt mondták hogy elmondtam volna hogy fogytam 7kg-t. Nem kamu este félöt után ne egyél és hirtelen ne kezdj nagyon edzeni mert csak még többet fog beépíteni a szervezeted. Ha formálni akarsz akkor viszont kiváló ez az edzés: felülés, futás, bicikli.stb... Az elején talán felmegy 1-2kg de ha kitartó vagy utána csak úgy hullanak le majd a kilók :) a mozgás tényleg fontos és a sokszor keveset enni. Kb napi ötször kell enni este semmiképp meg müzlit se. Én 3hét alatt fogytam így hetet. Hajrá!
2012. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a tippeket :)

Utolsó, ügyes voltál:)) Biztos tök jó most az alakod :)

2012. máj. 30. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!