Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az éhség ment az agyukra?...

Az éhség ment az agyukra? Vagy ebben a kategóriában természetes hogy valaki látatlanba lenézi a másikat?

Figyelt kérdés

Feltettem már itt nem egyszer kérdést és elég gyakran olvasgattam is és mindig úgy jön le hogy akik nem testépítők azoknak gőzük sincs hogyan kell fogyni. Jó, ők akár 2-szer is ledobnak 10-20 kg-ot de az sem egészséges. Most akkor ezeknek az embereknek mi bajuk? Mert vannak emberek akiknek nem az a céljuk hogy 100%-ban zsírmentesek legyenek? Vagy mi? Már felfogni nem tudom ha valaki itt kérdez akkor miért kell máris bunkón válaszolni. Vagy bennem van a hiba és én vonzom be őket ennyire?


pl. itt is: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__25..


2012. máj. 13. 13:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Bocsi, de DIETETIKUSnak készülök, a diabetikus egy jelző pl. melléknevekre :P (diabetikus édesség) Mint szakma meg diabetológus a neve. Nem kötekedni akarok, csak gondoltam leírom.
2012. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Itt nem a tudás miatt tettem fel a kérdést. Azért olyan izmokat ésszel csinálni biztos nem könnyű. De erre sokan annyira irreálisan felvágnak (tisztelet a kivételnek). Nekem sajnos nincs se időm se pénzem terembe járni de ha a szomszédba ejtenének egyet és nem lenne drága vagy lenne egy jól fizető munkám tuti eljárnék:) Már csak a társaság kedvéért is. :) Sokan sajnos direkt a saját dominanciájuknak tekintik ezt és úgy adják elő mintha a kérdezők vagy a többi válaszoló teljesen hülye lenne. Viszont nem merném csak a testépítőkre mondani, ki látja, lehet valami teljesen túlsúlyos éli ki itt magát ezzel de akik felvállalják hogy azok, azokat jegyezzük meg.
2012. máj. 14. 22:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!