Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az éhség ment az agyukra?...

Az éhség ment az agyukra? Vagy ebben a kategóriában természetes hogy valaki látatlanba lenézi a másikat?

Figyelt kérdés

Feltettem már itt nem egyszer kérdést és elég gyakran olvasgattam is és mindig úgy jön le hogy akik nem testépítők azoknak gőzük sincs hogyan kell fogyni. Jó, ők akár 2-szer is ledobnak 10-20 kg-ot de az sem egészséges. Most akkor ezeknek az embereknek mi bajuk? Mert vannak emberek akiknek nem az a céljuk hogy 100%-ban zsírmentesek legyenek? Vagy mi? Már felfogni nem tudom ha valaki itt kérdez akkor miért kell máris bunkón válaszolni. Vagy bennem van a hiba és én vonzom be őket ennyire?


pl. itt is: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__25..


2012. máj. 13. 13:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Például itt:

[link]

2012. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ééés most mit powerkedsz itt? A tényekkel semmi bajunk, nekem személy szerint a stílussal ahogy előadják.
2012. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
51%
Ha így állsz hozzájuk, miért várod el, hogy ők normálisan válaszoljanak neked?
2012. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
67%

Sok ember minden nap feljár ide és minden nap válaszol. És általában azok bunkóznak, akik minden nap 20szor elmondják 20 különféle kérdésre ugyan azt.


Én is sokszor járok ide és sokszor válaszolok is és sokszor ugyan azt írom le. MErt minden második kérdés ugyan az. De ettől függetlenül a bunkózással én sem értek egyet. ezek az emberek szerintem sokszor már besokalnak attól hogy miért nem néznek kicsit utána a fogyni akaró emberek a dolgoknak. És igazuk is van, de azért még nem kéne bunkónak lenni.

2012. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Éhesek. Ezért agresszívak. Gyanakodom némi ásványianyaghiányra is. Meg B vitamin. Magne B6 jót tenne az idegeiknek.:)
2012. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Szedik a tesztoszteront. Nme csoda, ha agresszívak. Meg a fehérjét. Vadászok. Minek jönnek ide? Csak kiélik magukat, azért. Rajtad élik ki magukat.
2012. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Még az is megoldás lehet, hogy egyszerűen nem járnak tovább erre az oldalra, ha nincs türelmük a kezdőknek megfelelő hangnemben válaszolni. Nem kötelező ide járni, nem kötelező válaszolni, de ha már veszi a fáradságot, akkor azt tegye úgy, hogy ne legyen a másiknak bántó.
2012. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
"miért nem néznek kicsit utána a fogyni akaró emberek a dolgoknak" - hiszen éppen azt teszik.Nem kötelező válaszolni, senki sem kényszerít. Részéről ez az ELSŐ ilyen kérdés.
2012. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Na az úgy látom teljesen világos, hogy én egy bunkó paraszt vagyok, pedig egyetlen kérdésben írtam le a véleményem, amikor a kérdező eleve kizárta a testépítőket a válaszolók közül, mert azok fehérjét javasoltak neki. A fehérje azért jó, mert abból épül a szervezet, ha nincs elég fehérje, a diéta alatt sok izmot veszítesz és nem lesz szép az eredmény. Ha a fehérjét tojásból akarnád pótolni, akkor egyrészt a sárgáját ki kellene dobni, ami pazarlás és mérhetetlenül drága lenne, ezért jó a turmix, ami ugyanolyan ellenőrzött élelmiszer, mint bármi, amit ma Magyarországon boltba lehet kapni.

Ez az eleve kizárás olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy vajon miért égek le nyáron, de bőrgyógyászok ne válaszoljanak, ha meg valaki azt írja kend be magad naptejjel, azt mondanád, hogy hülyeség. Pedig evidens általánosan elfogadott igazság. Ez az a fajta korlátoltság, ami számomra kiveri a biztosítékot. Azért lássuk be, itt lehet nem a bőrgyógyász a hülye. Érvelés nincs a naptej ellen, csak az hogy hülyeség.


Ebből a topikból az látszik, hogy szerintetek minden testépítő bunkó. Vannak köztük olyanok is, lásd pl én, de rengetegen nem azok. Én se mondom azt, hogy minden kövér nő lusta és mérhetetlenül igénytelen a saját testére, ezért néznek ki úgy ahogy. Ez ugyanilyen általánosítás és sztereotípia lenne. Vannak köztük olyanok is, de nagyon sokan más miatt, pl nem veszik a fáradságot, hogy tájékozódjanak, nem fogadják meg azok tanácsát, akik segíteni akarnak, nem jó tanácsokat fogadnak meg, a médiában félre vannak tájékoztatva (1 napos csoki diéta, női magazinok, stb), nincs rá elég idejük, energiájuk, stb. Én éppen ezért nem általánosítok úgy mint ti.


Én nem szedek tesztoszteront (újabb korlátolt sztereotípia), nem vagyok agresszív (szintén előítélet), az egyetlen dolog, ami miatt hülyét kapok, az az emberi butaság. Nem a bőrgyógyásznak fog fájni, ha nem kened be magad naptejjel.

2012. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Át lehet ugrani a szokásos tinilányos "kövér vagyok, kép lent" kérdéseket. A stílussal van gond nem a tudással. Csak sokszor már vérlázító hogy hogy válaszolnak. Lehet amúgy a többségük nem is testépítő, ezt innen nem lehet látni. Megértem hogy sok munka mire olyan testük lesz de vannak olyanok akiknek ez sosem lesz meg alkati, fizikai vagy akármilyen más okokból így nekik nem is jók ezek a megoldások. Már ha kérdezem itt félek a hasonló hozzászólásoktól. Valamiért nekem annyira rosszul esnek :S De lehet én vagyok hülye :D
2012. máj. 13. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!