Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az éhség ment az agyukra?...

Az éhség ment az agyukra? Vagy ebben a kategóriában természetes hogy valaki látatlanba lenézi a másikat?

Figyelt kérdés

Feltettem már itt nem egyszer kérdést és elég gyakran olvasgattam is és mindig úgy jön le hogy akik nem testépítők azoknak gőzük sincs hogyan kell fogyni. Jó, ők akár 2-szer is ledobnak 10-20 kg-ot de az sem egészséges. Most akkor ezeknek az embereknek mi bajuk? Mert vannak emberek akiknek nem az a céljuk hogy 100%-ban zsírmentesek legyenek? Vagy mi? Már felfogni nem tudom ha valaki itt kérdez akkor miért kell máris bunkón válaszolni. Vagy bennem van a hiba és én vonzom be őket ennyire?


pl. itt is: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__25..


2012. máj. 13. 13:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Vannak bunkó emberek is. Ilyen a világ sajnos.
2012. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Itt nem a tudással van a gond hanem a stílussal. Ha pedig unják hogy gyakran ugyan azok a kérdések záporoznak akkor miért látogatják ezt a kategóriát? Vagy csak én háborodom fel ezen?
2012. máj. 13. 13:51
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek.

Azt hiszik, hogy minden ember szervezete egyforma, azt hiszik, hogy csak egy igazság létezik, mármint az övék. És így, ahogy írod, azt hiszik, hogy mindenki olyan csupaizom, csupa szálka akar lenni, mint ők.

Még azzal sem foglalkoznak, hogy a témában kérdező, vagy hozzászóló esetleg egy idősebb korosztályú hölgy, vagy esetleg valami betegségből stb. felgyógyulóban levő valaki.


A múltkoriban egy kamionos kért fogyókúrás étrendet, rögtön bevágták neki, váltson életmódot, és kezdjen el naponta 3x test-edzeni! Kamionos! Agyrém! Az az ember napi 10-12 órát ül a volán mellett. Dolgozik!


Bocsi a kifakadásért, de max. egyetértek veled!

2012. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Én nem vitatom hogy szakmailag, tudásilag nagyon ott vannak. De emberek nem csak a konditeremből és a testépítésből és a diétából állnak. Jó lenne nekem is ha heti legalább 2-szer 3 órát kondizhatnék de tanulok, bejárós vagyok, dolgozom.. Nemhogy időm, de erőm sincs rá. na mind1, kicsit besokalltam most és kíváncsi voltam hogy csak én vagyok e ilyen hülye..
2012. máj. 13. 14:03
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már nekem is nagyon elegem van belőlük, és teljesen igazat adok neked! De amúgy a Sport kategóriában is ugyanez megy már, mindenkit csak kiosztanak. Már kérdezni se kérdezhet az ember egy direkt erre való oldalon. Agyrém.
2012. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen egyetértek veled!Mindenki más, ezért nem általánosíthatunk.Én pl. törekszem a 600-800 kcal-as étrendre ha fogyni akarok, mert én már 1200 kcal-nál nem fogyok, sőt rosszabb esetben hízok!Lehet, hogy hihetetlen de így van.Erre ők azt mondják hogy 1500 körül kéne enni, mert csak így lehet fogyni!!Hát istenem, azért csak ismerem magam/a szervezetem annyira 22kg fogyás után, hogy tudjam, hogy mennyit kell ennem....És még én vagyok a hülye aki éhezteti magát.Nem szoktam éheztetni magam, nem is bírnám, de ha fogyni akarok akkor ez van...
2012. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesítenek, de sajnos ez a fórum tele van ilyen emberekkel. És nem csak a fogyókúrás topicra gondolok...
2012. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
40%
Nem az a baj, hogy kérdezel, vagy butaságokat kérdezel, hanem az, hogy eleve úgy állsz a testépítőkhöz, hogy sztereotípiáid vannak.
2012. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
46%
Azt állítják a testépítők, hogy minimum napi 1500kcalt kell megenni ahhoz, hogy a szervezet működés-képes maradjon. Persze, ha mellette testépítőzik, stb. De aki egész nap ül az irodában, mozgás nuku, este hazamegy, esetleg megfőzi a vacsit, és bezabál belőle, aztán leül net-ezni. No annak a napi 1500 kcal az éppen egy hízókúra is lehet. Vagyis felesleges lekiabálni a fejét annak, aki úgy gondolja, hogy neki nincs szüksége az 1500-ra.
2012. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Ezt orvosok állapították meg, nem a testépítők. Náluk lehet reklamálni. Egyébként pedig nem 1200 vagy 1500, hanem sok mindentől függ, pl nem, súly, napi aktivitás. A neten sokfelé lehet találni ilyen lebutított kalkulátorokat, amivel meg lehet állapítani mennyi a napi kalória szükséglete a szervezetnek. Ez nem testépítők bemondása alapján készültek, hanem orvosi tanulmányok alapján.
2012. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!