Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki kezd fogyókúrázni holnaptól...

Ki kezd fogyókúrázni holnaptól? Valaki akar társat keresi a fogyókúrához?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 20:17
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

Hat csajok en most ertem haza, ma nassolo napot tartottam, de csak azert, mert meghivtak nevnapra es pizzazoba mentunk, szoval hulyen jott volna ki, ha en egyedul kuksolok es bamulom a tobbieket, szoval megettem 2 szelet pizzat, de nem bankodok, estere csak zoldseget eszem es tobbet fogok szaladni, meg amugy sem akartam kiiktatni teljesen az ilyesmit az etrendembol. Neha ez is belefer.

De amugy miota 3 oranta eszem nem vagyok kivanos, sot meg a csokit sem kivanom, pedig en csokin kivul semmi mas edesseget nem szoktam enni :D:D:D:D

Brigi

2012. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

Amugy tenyleg ne meregesd magad annyit, en pl. eldontottem, hogy majd csak egy honap mulva merem meg magam. Es annyi fogyozas es minden hulyeseg kiprobalasa utan tenyleg rajottem, hogy az a lenyeg, hogy hanyszor es emnnyit eszunk, persze a minosseg is szamit, de az ember nem dietazhat egesz eleteben, max. probalja kerulni a karos dolgokat.

Ez a 3 napom/napunk, szoval mar lassan haladunk az 1 het fele.

2012. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

A pizza tényleg nem vészes, bár nem fogyókúrás étel, de a sajt meg a zöldségek miatt legalább valamennyire egészséges.

Reggel egy magvas csavart stangli, ebédre gombapörkölt tésztával,estére már kicsit lelkifurdalásom volt a sok szénhidrát miatt, ezért 3 virsli, meg egy alma.

Lejjebb ment egy kicsit a pocakom kedd óta :)

2012. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
43=Szétválasztós
2012. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

Hat szetvalasztos neked oltari szerencsed van.

En regen ott rontottam el, hogy a suli miatt semmit nem ettem este 7-8 ig, s aztan csak akkor kajaltam, hat alaposan megsinylette a testem az eveken at tarto helytelen etkezest.

De ma este azt hittem kiszokok a borombol, mert voltak balunk vendegek es egy csomo csokit kaptunk es mar csorgott a nyalam, de majd csak jovoheten eszem a nassolo napomon :D:D:D:D

Brigi

2012. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
Hú, én nem engedhetem meg magamnak a nassolós napot. Akkor tuti elbuknék, mert én édesség függő vagyok. Ilyenkor, amikor fogyózok, elvonási tüneteim vannak pár napig és morgok, mint a ketrecbe zárt oroszlán, de aztán elmúlik. Ha bekapnék egy kis csokit, azután már minden mindegy alapon felfalnék mindent itthon ,amiben cukor van. Ezért inkább megállom. előttem lebeg a cél (most pl. többek közt két szuper nadrág, amit örököltem, csak nagyon szűk a dereka)Sz.
2012. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

Hogy moriváljam a csüggedőket, én már 1,5 kilót fogytam. Semmi édességet nem ettem, és csak ásványvizet ittam. A többiről már beszámoltam.

Ma reggel egy kornspitz kiflit ettem. Délben egy sovány túró, egy alma és két szelet sonka lesz.

2012. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

Hat en ma gyumolcs napot tartok, mert annyira kivanom a gyumolcsoket, hogy az valami hihetetlen...raadasul egezseges is.

Lanyok valami jo tornat nem tudnatok ajanlani estere a szaladas melle ?

2012. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

Brigi voltam :D:D:D

Es gratulalok az 1.5 kilohoz. En ra sem merek allni a merlegre, majd 1 honap mulva :D:D:D, de kezdek szornyen felni, hogy nem erem el az alomsulyt :|

2012. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

én ma cukkinit ettem rizzsel, estére majd még vmi zöldséget talán, én még nem fogytam semmit :(

kitartást

2012. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!