Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki kezd fogyókúrázni holnaptól...

Ki kezd fogyókúrázni holnaptól? Valaki akar társat keresi a fogyókúrához?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 20:17
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

18-as persze hogy beszallhatsz. Vegul elhalasztottam az ebedet delutan 3 ra, most meg ittam egy bogre kakaot cukor nelkul.

Es igen szetvalasztos csaj HAJRA

Brigi

2012. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
Hú, beindult az ebéd utáni nassolhatnékom. Valaki bátorítson! :)
2012. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

Na akkor kukkants ide...EROS VAGY es nem adod fel, igyal egy pohar vizet, ha ez sem segit egy-ket kocka csoki vagy inkabb fekudj le, addig sem fogod kivanni vagy nyomjal le 10 fekvotamaszt es ismetelgesd magadban, hogy a te tested nem azt erdemli, hogy zabalassal tonkretedd

Brigi

2012. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:

Es amugy elloptam a reggeli recepted, elobb en is ket banant ettem.

Brigi

2012. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:

Köszi Brigi, ez jól jött. A víz egyedül megoldható, mindjárt iszom is. :)

Szétválasztós

2012. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
:) Szerintem le fogom mindig írni, mit ettem, hátha más is profitál belőle. Sz.
2012. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

Ugy latszik ketten maradtunk :D:D:D, a tobbiek nem reagalnak, pedig jo lenne, ha minel tobben irnank. Amugy az jo otlet, hogy leird mit kajalsz, majd en is ezt teszem.

Amugy en mindig irni fogok, amint tudok.

2012. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
A kérdező is eltűnt. Remélem nem azért, mert elrontotta a fogyókúrát mindjárt az első nap. :) Sz.
2012. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
én ma reggel ettem egy szelete sonkás kenyeret, ebédre halat meg brokkolit. a szétválasztós egyébként bejön?
2012. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

Te vagy az, aki azt mondta, hogy nincs kitartasa?

Hat udvozlunk. De amugy jo lenne, ha valami monogramot irnal a hozzaszolasos vegere, hogy tudjuk, hogy te vagy az :D:D:D.

Amugy nalam az elso heten dol el, hogy kepes vagyok ra vagy sem. Regebb 3 honap alatt 11 kilot fogytam es azt akarom, hogy most is sikeruljon. Igy 20 evesen elegem lett abbol, hogy pl. hiaba kezdemenyeznek nalam, nem merek en is lepni, mert folyton az van bennem, hogy egy ilyen csaj nem kell senkinek. Es ezert is van bennem ez az elhatarozottsag, meg akarok felelni magamnak, s kikaszalodni ebbol az onbizalomhianyos allapotbol.

Most megyek ki kajalni, zoldsegleves lesz, aztan 9kor fott tojas sonkaval es retekkel.

2012. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!