Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Keres valaki fogyokurahoz tarsat?

Keres valaki fogyokurahoz tarsat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Én!:D
2012. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na!Akkor kezdjunk valamit magunkkal :) hogy kezdjuk?:) ..vagy csak vicceltel?
2012. ápr. 5. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
3 hete járok kondiba heti 4szer 40 perc kardio+ 40 perc sulyzos edzés, és 2 hete 1200 kaóriás diétát csinálok (néha cslok de azt letornázom) de egy kilot se fogytam.. 18 éves vagyok 178 cm/78 kiló.. 65 az álomsulyom, de nem tudom miért nem fogyok.. lejhet hogy az a baj hogy nincs elég motiváciom.. Én is keresek fogyótársat:)
2012. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is! Nekem csak 5 kilótól kellene megszabadulnom, de sehogy sem akar sikerülni, mikor már ledobod felét, rámtör a falásroham,és visszahizom pár nap alatt,amit 1-2 hét alatt ledolgoztam.

Nekem a legnagyobb gondom a tornával van, ahhoz kellene partner, aki motivál!

2012. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sziasztok, én 1 hete vágtam bele, szívesen váltanék veletek levelet, hogy bátorítsuk egymást :)

19/L

2012. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is, én is!:)
2012. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na első vagyok,nem viccelek.Tavasszal elkezdtem heti 2 squass,1 zumba,2 hónap alatt 2 kiló....:S

Most nemrég diétáztam,lement 2 feljött három....167 centi vagyok,és 76 kiló.....:((

2012. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pledkafi válasza:
Aki konditerembe jár és rendesen csinálja az edzést, és nem fogy, az ne keseredjen el, azért nem megy le a súlya, mert nőnek az izmai, és igazából megy le zsír, csak az izom meg jön föl, ami jó!:) Nem szabad feladni, és egy idő után látszódni fog a változás!:)
2012. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: fú, akkor megnyugodtam... Én is konditerembe járok, és ugyanez a helyzet nálam, és már kezdtem kétségbe esni.. Ugyanakkor meg látom magamon, hogy sokkal formásabb lettem:)
2012. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!