Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyok ha egy nap...

Mennyit fogyok ha egy nap csak egy almát eszek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 10:34
1 2
 11/14 Smartguy86 ***** válasza:

Gyors fogyás nincs. Hacsak nem akarsz úgy kinézni, mint egy nejlonzacskónyi híg fos. Ha nem eszel, akkor az izmaid kezdenek először sorvadni, a súlyod csökkenni fog, de nem zsírból, mert azt raktározza a szervezet, amíg tudja, ha éhezel. Szépen lassan elkezdenek leépülni az izmok, amik a legtöbb energiát emésztik fel, aztán elkezdesz szellemileg leépülni, állandó fejfájás, gyengeség, álmatlanság, egyre fogékonyabb leszel a betegségekre, az anyagcseréd lelassul, borzasztó éhség tör rád, bármit megennél és meg is fogod enni, a szervezeted pedig mindent elraktároz, hogy megakadályozza a tápanyaghiányt -> fogyni fogsz, de csak izomból, a bőröd lifegni fog, a tartásod megrogyik, eltűnik minden, ami nőiessé/férfiassá tesz. Nők esetén elállhat a menstruáció is éheztetés esetén, későbbi meddőséghez vezetve. Az éheztetés felhagyását követően a leadott kilók 3-4x olyan gyorsan szaporodnak vissza evés hatására (akkor is ha ugyanannyit eszel, mint az éheztetés előtt!), elzsírosodsz és csúnyább leszel, mint akármikor előtte + gyenge, sérülékeny, beteges.


Kell ez neked?


Ha nem, akkor fogd végre föl te is, meg a többiek is, hogy gyors fogyás és hasonlók NINCSENEK!!! Évekig híztad magadra azt a sok zsírt, miből gondolod, hogy két hét alatt leadhatod??? A test nem így működik. Rendesen kell enni, napi többször, közben pedig sportolni. Heti 2x 4 km futás nem sport, hanem lófasz. Az pinacsattogtatás maximum. Minden nap legalább 1 óra futás, az már sport. Közben sok fehérje, SEMMI cukor, csak rizs, rozskenyér, zab, stb szénhidrát. Semmi meki, kéjefszí, pizza, SEMMI csoki, cukorka, nyalóka, jégkrém. Helyettük zöldség és gyümölcs. ÍGY LEHET FOGYNI! Máshogy nem! Fogadd el. Ha nem, hát nem, akkor vagy éhezteted magad és tönkreteszed a tested úgy, ahogy írtam, vagy maradsz olyan, amilyen most vagy.


Erőbefektetés nélkül nincs eredmény!

2012. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Gyorsan sehogy, vagyis igen, de akkor utána a kórházban úgyis felhizlalnak majd, már, ha egyáltalán túléled a dolgot. Láttam már anorexiás, haldokló 14 éves kislányt, szóval hidd el, borzalom.


Türelemmel és kitartással önsanyargatás nélkül, tartósan is le lehet fogyni. Kérdés persze, mennyiről indulsz, nekem 13-14 kiló olyan fél év volt.

Ezt az időt azért csak ki lehet bírni, nem?

2012. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hát az attól függ hogy miből áll a többi étkezésed és mennyit mozogsz :D
2012. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 1lány.... válasza:
Előre is bocsi, nem olvastam el a hozzászolásokat, de elmesélem az én "napi egy almás történetemet". Pár éve történt (16 voltam) és a barátom elkezdett cikizni, hogy vastag a lábam. Elhatároztam, hogy na márpedig én most nagyon gyorsan le fogok fogyni, és elkezdtem nagyon keveset enni, egy két joghurt meg egy két alma egész nap, meg rengeteg torna, szinte mást nem is csináltam, alig vártam, hogy hazaérjek sulibol, máris hasazás aerobic stb., aztán már csak napi egy almát ettem, mellette ugyanúgy keményen tornáztam, ezt csináltam még egy hétig kb, aztán egyik reggel arra keltem h iszonyú hányingerem van, de egyszerűen annyi erőm se volt hogy a wc-ig elmenjek, jött a doki injekció infúzió pszihológus stb, meg a másik dolog h a gyomrom ezután annyira összeszűkült h egy tál rizst nem bírtam csak órák alatt megenni! Jah és persze sokkal több kilóra híztam vissza mint a "fogyókúra előtt voltam". Szóval ezt semmiképp ne csináld, egyél kevesebbet, sok gyümi meg ilyesmi, mozogj naponta, csak ne görcsölj rá és ne csinálj hülyeségeket! Fokozatosan lassan leadod a felesleget, és nem fog háromszor annyi visszajönni, ha esetleg abbahagyod majd a tornázást!
2013. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!