Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyok! Csak almát és...

Nem fogyok! Csak almát és néha banánt eszem és napi egy liter tejet. Mit egyek?

Figyelt kérdés
168cm és 90kg vagyok! Amikor elkeztem fogyokúrázni 95kg voltam 2 hónapal ezelőtt 1 hónap alatt lement 5kg azóta a csökkenés megált miért?
2011. ápr. 4. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

ha koplalsz azzal nem fogysz... a szervezeted raktározni kezd, és az izmaid elfogynak egy csontokból és zsírból álló valami leszel...


Normális étrend (napi ötszöri étkezéssel) sok mozgással

2011. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 76 kilóról fogytam 54-re és gyakran nem ettem se almát se banánt és nem ittam tejet. Az almától csak éhes leszek ( lehet, hogy csak én tapasztalom), persze annak kevés a kalória tartalma szóval nyugodtan eheted. A banán sok kalóriát tartalmaz. Nem nagyon szoktam enni. A tejet egész fogyókúra alatt nem ittam, mert állítólag lelassítja az anyagcserét, nem tudom mi belőle az igazság...

Tej helyett inkább vizet igyál és zöld teát! :)

2011. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, pl mozogj. Azzal többre mész, mint ezzel az idiozitmussal, amit most csinálsz.
2011. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaza van. Egy dolgot nem mondott el: ha normálisan (nem zabára gondolok, hanem ésszerű diétára!) eszel, +10 kilóval számolhatsz majd az eszetlen koplalásod miatt. Ez kb. egymilliószor írtuk le.
2011. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a lehető legrosszabb étrend a fogyáshoz. Az 5 kg is valószínűleg a maradék izmod lehetett.
2011. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Valaki mondja már el nekem, hogy miért gondolja azt minden kövér ember aki fogyni akar, hogy ha összedobál ezt-azt, ami szerinte jó, akkor majd leolvadnak róla a kilók? Ez olyan, mintha a kocsim el kezdene rángatni, én meg kiszállnék, valamit jól megrángatnék a motortérben, berugnám az ablakot, lecserélném a kereket, majd miután már 3 órát izzadtam, mocskos vagyok, és elfáradtam, nem érteném, hogy vajon miért nem javult meg...


NEM VAKTÁBAN KELL LÖVÖLDÖZNI, HANEM MEG KELL TANULNI A DOLGOKAT! A TÁPLÁLKOZÁS IS ILYEN!


Kérdező nézz utána, hogy mik a fehérjék, szénhidrátok, zsírok, miből mennyire és milyen minőségre van szükség. Miért fontos a gyors anyagcsere, hogyan kell elérni. Mit jelent az aerob mozgás, mik az egyszerű és összetett szénhidrátok, miért fontos a Glikémiás index. Mik a glikogén raktárak, mennyi a fehérje szükséglet...


Ez az alap... és akkor utána majd nem fogod a legcukrosabb gyümölcsöt (banán) kétpofára zabálni, nem öntöd le napi több liter zsíros cukros vízzel (tej) és nem fogsz rácsodálkozni a világra, mint barom az új kapura, hogy "jéééé miért nem fogyok!" :D

2011. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerinted a kisbabák miért híznak a tejtől?
2011. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az eddig hozzászólóknak irom: Igazatok van! Még soha nem fogyokúráztam, és nem is néztem utána hogyan helyes. Amugy szoktam mozogni ha az időjárás engedi napi 10- 15 km-ert kerékpározom. Köszönöm a hozzászolásokat!
2011. ápr. 5. 11:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Jan 9 ota 93-rol 75,2 kg-ra sikerult fogyni. 40 perc torna es 1000 cal-val naponta. Szamolom a caloriakat, semmi cukor es semmi lisztes. Nekem mukodik. (36 eves vagyok es van 3 gyerekem)
2011. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos elég rossz az étrended...Én január közepétől 11 kilót fogytam. Elmentem dietetikushoz, kaptam étrendet, majd elhagytam (azért nem teljesen) a lisztes dolgokat, aztán a cukros dolgokat, aztán már nem vacsoráztam későn, aztán egyre többet mozogtam...most itt tartok. Legyen meg a célod, mit akarsz elérni, de ne szabj időt, hogy meddig kell azt elérned. Minden áldott nap tegyél a célod érdekében! Szép fokozatosan állj neki. Mindig igyekezz egy rossz szokáson változtatni néhány naponta, de ne drasztikusan. Az életmód váltását nem kell feltétlenül hétfőn kezdeni, bármikor kezdhető :-) Egy a lényeg: soha ne add fel! Képes vagy lefogyni!
2011. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!