Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha két hétig csak almát és...

Ha két hétig csak almát és vizet iszok akkor sokat fogyok?

Figyelt kérdés
Nincs étvágyam,az osztalytársaim 3napja kicsúfoltak mert kövér vagyok és azóta nem tudok enni,már 3 napja hányok mindentöl csak kb napi 2-3 alma csúszik le,folyadékot viszont bőven iszok!
2011. máj. 16. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem méregteleníts! egyél kizárólag gyümölcsöt ameddig csak bírod és igyál sokat! én sokat fogyok ezektől és nem jön vissza, nagyon hasznos, olyan jól érzem magam tőle!!
2011. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aha... nincs étvágyad, hát persze...

Inkább barom módjára nekiállsz koplalni.

Mi lesz veled a jövő héten?? Elárulom: ölni fogsz hamburgerért sült krumplival. És amit egy hét alatt leadtál, már két nap alatt visszajön.

CSakhogy... a koplalás már néhány nap után lelassítja az anyagcserét, ami viszont akár hónapokig megmarad. Még kövérebb leszel.


Tudom, hülyék vagyunk, unod a dumát, és majd te jobban tudod, de akkor is csak így fogyhatsz le: teljes életmódváltás, kevesebb kalória, egészséges étkezés, és mozgás!

A koplalás önmagában, torna nélkül lóf...t nem ér.

2011. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi zsír nem fog lemenni,sőt a fehérje megvonás,izomtérfogat csökkenés és anyagcsere belassulás miatt még formátlanabb leszel.

A plöttyedt puhatestűséghez,rossz szájszaghoz viszont biztos recept.

2011. máj. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha valakit sokat csúfolnak és egyszer tényleg megkapja a magáét akkor az agya képes bekattanni, és lehet hogy tényleg nem tud enni, volt már így, hogy két hónap alatt 20kg-ot fogytam 13 évesen.
2011. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!