Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nasi helyett almát eszem,...

Ha nasi helyett almát eszem, tényleg fogyok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ mennyi almát nyomsz magadba, de igen segítheti. Fogyni viszont csak akkor fogsz, ha eleve is nagy mennyiségű nasit tömsz magadba, ilyekor lesz ugyanis látványos az eredménye az "egézségesebb" és kvésbé hízlaló ételnek (ezesetben alma).
2008. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
163 centi vagyok 60 kg. Napi 2 csoki bemegy. Gyümölcsöt nem eszem, havonta 2-szer kábé. :S Tehát észre fogom venni így magamon, a változást? A fogyást? kb mennyi idő? Lemondok az édességről.
2008. nov. 15. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hú, de akkor vedd komolyan!:)

Én is szeretem a csokit, és teljesen megértelek!

Fontos: Banánból naponta csak 2, almából ötöt is lehet simán! A banán is tartalmaz olyan hormonokat, amelyek az agyba eljutva boldogságérzetet kelt, így nem is kívánod annyira az édességeket!

Nekem bevált, próbáld ki!

2008. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ugye a mellem nem fog ettől fogyni?
2008. nov. 15. 16:25
 5/6 A kérdező kommentje:
mert így is kicsi!
2008. nov. 15. 16:25
 6/6 anonim válasza:
Igaziból ha 1kicsit is fogysz akk a melleden fog elössször látszani,és mikor hizol az nő utoljára!:-)
2008. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!