Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így holnapra jó lesz?!

Ez így holnapra jó lesz?!

Figyelt kérdés

Reggeli: egy tea ( cukor nélkül!) /7.20/

Tízórai: 2 szelet barna kenyér, nagyon kevés vajjal és csirkemell sonkával. /9.00/

ebéd: gyros (itt rohanásban vagyok) / 14.30/

uzsonna: alma / 16.00/

vacsi: spenót tükörtojással /18.00/

+ 1-2 liter víz, 2kocka csoki

ez így mennyi kalóriára jön ki pontosan?? változtassak valamit? mondjuk ha valaki tudd valamit ebédre ami gyors éttermi akkor az írjon jobba a gyrosnál. előre is köszönöm a válaszokat.!:)


2012. márc. 23. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csoki nem feltétlenül kéne, amúgy a gyros teljesen jó, a gyorséttermi kajáknál főleg jobb. Egyébként meg, elég kevéske.
2012. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm. csokit azért tettem bele mert van mikor kicsit csalok :$ csak változó mikor jön rám az édesség evés.:) és mit kéne még hozzá tenni h ne legyen kevés? én azt hittem ez sok lesz :$
2012. márc. 23. 20:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Több fehérje, több zöldség-gyümölcs. Ezekből mehet minden ész nélkül, és nem fogsz éhezni, mégsem hízol.
2012. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem 1 kicsit soknak tűnik a szénhidrát..6órakor a spenót vacsorára szerintem nem a legmegfelelőbb választás.Esetleg helyette egy yoghurt,kefír vagy valami könnyű?A gyros néha belefér,de ne legyen belőle rendszer.A legjobb az lenne,ha a gyrost hanyagolnád,és az ebédhez beiktatnád a spenótot a tojással.:)

További sok sikert.

2012. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A spenót jó vacsira is, csak nagyon kevés rántás legyen benne. Amúgy a spenótban kevés a ch (100g-ban 1,8g ch).
2012. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A reggeli pocsék. A kenyeret edd reggel, tízórai egy joghurt, vagy 1-1 szelet kenyér reggelire és tízóraira.

A csokit elhagyhatónak tartom. A gyros nem tragikus, bár elég zsíros. Ha lehet kapni, edd csak a húst görög salival, ha nem, akkor elmegy a gyros.

2012. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi a baj a spenóttal? Szerintem tökéletes.
2012. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ohh rendben köszönöm akkor spenótot vacsira hanyagolom.:)

és nem lesz belőle rendszer :)

2012. márc. 23. 20:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam 1 adagban 40(!!)szénhidrát van..Vacsorára NEM alkalmas
2012. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

rendben jó hogy szóltok mert nem tudtam.! :)

kilőttem a listáról. helyette mi lenne jó amitől este 11kor nem fog korogni a hasam??

2012. márc. 23. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!