Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó lesz holnapra?

Ez így jó lesz holnapra?

Figyelt kérdés
reggel 7kor eszem egy szalámis zsemlét. délelőtt suliba salátát. (kukorica uborka joghurt) hazaérek negyed 5re. akkor eszem meleg ételt. és ennyi. vagy max. suliba még egy zsemle.
2011. jan. 24. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Max suliban még egy zsemle (=ez jó) hozzá sajt, vagy egy alma, vagy legalább egy joghurt stb.
2011. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért szerintem ne negyed5kor legyen az utolsó étkezésed, mert estére a falat fogod kaparni az éhségtől... nem tudom mikor fekszel le, de előtte 2-3 órával időzíts be egy vacsit, ami legyen mondjuk főtt tojásból és zöldségből, vagy fűszeres túróból és zöldségből. az többet használ, mint ahogy gondolnád
2011. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

reggeli okés, remélem tk zsömel, és eszel hozzá zöldséget is

suliba 11 felé gyümölcs

a suliba az a saláta obroka okés, de kukorica helyett én inkább csirkemell csíkokat, halat vagy tojást tennék bele, és még hozzá vmilyen zöldségek 1-2 szem főtt krumpli, v pár evőkanál rizs

kukoricát én elhagynám a helyedben

3 óra felé (ha suliba vagy) megenném a natúr joghurtot

amikor hazaért 4-fél5 felé akkor a főtt étel gondolom vmi leves, vagy főzelék lesz eszel belőle egy tányérral és kész

sztem jó lesz

2011. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Suliba halat, tojást nem vinnék. Ott órákig áll hűtő nélkül, sztem kicsit gázos.
2011. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!