Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kihagyom a vacsit, akkor...

Ha kihagyom a vacsit, akkor könnyebben elindulna a fogyás?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy az uzsi lenne az utolsó étkezésem, és nem ennék vacsira semmit,szerintetek jó ötlet?
2012. febr. 24. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
minél kevesebbet eszel annál előbb lefogysz
2012. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem egy joghurtot akkor is mindenféleképpen megehetsz,, vagy egy kefirt hogy ne teljesen üres gyomorral feküdj le,, attól biztosan nem fogsz hízni!
2012. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. febr. 24. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyj ki étkezést, mert lassulhat az anyagcsere. Amit az első írt, a nem evéssel meg átáll a szervezet raktározó funkcióra és alig lesz anyagcsere. Egyél 5-6szor kevesebbet, figyelve a minőségre, a szénhidrátra és a kalóriára. Este 6-7 között egyél egy kefirt, túrót, vagy egy főtt tojást kicsi sajttal.
2012. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, pontosítok, persze nem azt írta az első hogy nem enni, csak minél kevesebbet eszik, előbb lefogy. Lehet hogy fog is fogyni, de amint utána ránéz egy szelet kenyérre, máris visszahízik majd 3 kilót...

Számolj kalóriát és szénhidrátot, és egyél 5ször (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora)

2012. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!