Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40 kiló fogyás, hogyan lássak...

40 kiló fogyás, hogyan lássak neki?

Figyelt kérdés

Jelenleg 127kg és 185cm vagyok, 21/F. Hogy érdemes belevágni a dolgokba? Napi 1600-1700kcal körül eszek, ezt nem szoktam túllépni. Sajnos menzai kaja, így a minőséget nem nagyon tudom befolyásolni.

Érdemes esetleg orvoshoz elmenni előtte? Mozgásnak a Norbi DVD-k megfelelőek napi egy alkalommal?


2012. febr. 24. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Norbi... :D. Tudod mit kevernek a lisztjükbe, hogy kevesebb legyen a kalória benne? Ipari cellulózt... Just sayin'.


A fogyás nem lesz olcsó mulatság.


- Mindig túlsúlyos voltál?

- Miből áll, és hány étkezésed van egy nap?

- Családodban van valakinek még súlyproblémája?

- Sportolni szoktál? A testnevelés óra kivételével.

2012. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetro ***** válasza:

szerintem keress fel egy orvost. ilyen súlyfelesleget szerintem orvosi felügyelet mellett kell leadni.

a napi 1600-1700 kalória jó lehet, de inkább az számít, hogy mit eszel.

norbit meg felejtsd el. úszás, biciklizés, aztán futás ha már bírsz.

2012. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a kérdező nem Norbi kaját enne, hanem tornázna.

igen, tornázz, duci tréninget, valamint iratkozz be edzőterembe, az edző csinál neked edzéstervet, először kezdj a futópadon tempós sétával, ellipszistréner, bringa, evezőpad.


dietetikushoz is elmehetsz, a háziorvostól kérj beutalót, asszem ingyenes.


sok sikert! :) én anno 1 nyár alatt bringázással fogytam 10kgt. ha becsülettel csinálod, akkor neked is menni fog :)

2012. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Sajnos a tesi óra kimarad az életemből, mivel már nem vagyok iskolás. Norbi kaját nem szándékozom enni, nem is tudom hol van boltjuk az én városomban :D

Nem voltam mindig túlsúlyos, egy pár évvel ezelőtti "törés" miatt engedtem el magam, azóta cipelem ezt a terhet.

Próbálok minőségin táplálkozni és amikor van időm magam készíteni az ebédemet, de mostanában elég sok munkám akad :)

2012. febr. 24. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Mozgás-mozgás-mozgás!

SZIGORÚ pulzuskontrollal állj neki! vegyél egy jó pulzusmérő órát, és ne hagyd, hogy a pulzusod 140 fölé menjen edzés közben. A 140 nem sok, ezt egy kicsit gyorsabb gyaloglástól is elérheted.

2012. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!