Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan étrend ami...

Létezik olyan étrend ami segít hasbol fogyni?

Figyelt kérdés
Próbálkozom idetazni mivel szoptatos kismama vagyok inkább minőségi ételeket próbálok enni csokkentettem kicsit a kaloriabevitelem. Léteznek olyan ételek amik esetleg segítenek hasbol fogyni? A szülés után ahogy fogyok a hasam mindig aranytalanabb marad nem akar előjönni a derekam a haj mögül. Milyen tornát csinálhatnék melle ami mondjuk tv elott is végezhető mert kb az esti órákban van erre idom. Hatásos pár perc edzés is vagy ha nincs rá több idom inkább bele se kezdjek?
2012. jan. 15. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:

rövid edzés akkor lehet hatásos, ha azt sikerül nagyon nagy intenzitással, nagy izomfeszüléssel végezni.

tehát erőgyakorlatok, vagy kardió edzések. egyik sem kezdő szintű gyakorlat (sajnos).

a fogyás testalkat kérdésre csak egy :( szomorú szmájlit tudok írni. ezek genetikai dolgok, szoptatás után próbálj meg "leszálkásítani" avagy lefogyni, és akkor nézd meg milyen a hasad. mert most, szülés után nem is sokkal még változóban is vagy, plusz nem is jó ötlet komolyan nekikezdeni fogyni. de később minden esélyed meglesz, ha profin állsz a dologhoz! :)

2012. jan. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem.


évek alatt fogytam szénhidrátmentes diétával...most is úgy élek...a ronda nagy hasam évek alatt eltűnt...baromi nagy türelemmel...

2012. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!