Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3x van ketrecharc edzésem...

Heti 3x van ketrecharc edzésem és most éppen alapozunk fehérjét szedek de csak edzésnapokon. Most nem vagyok kövér de azért van rajtam felesleg szerintetek mennyi idő kell hogy leszálkásodjak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

de mivel az izmod fölött ott a zsír, és az magától nem jön elő csak ha lefogyod a zsírod "leszálkásítasz", így talán mégis célszerű lenne fogynod.

de addig ne kezdd el még a proteint se felbontani, amíg ezt nem olvasod el!

[link]

2012. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat elolvasommindneképp a cikket;) igen most vagyok az izomrol leszedni a zsirt szinten.nyárig jolenne valamit összehozni csak az a baj hogy azért elég drága a fehérje.
2012. jan. 14. 23:47
 13/14 anonim ***** válasza:
igen, drága a hús. de azért jobb esetben hozzájut az ember. rosszabb esetben meg békésen elfogadja, hogy a világ fele éhezik, és nem kap húst.
2012. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
konkrétan nem a husra irtam hanem a fehérjeporra.énugy gondolom hogy konkrét étrendet nem csinálok magamnak mert nem tudodm követni suli melett hanem kenyeret nem eszek meg az ilyeneket elhagyom.rozszsömlét viszek bele sonkát rakok és igy táplálkozom.ez igy szerinted jó?
2012. jan. 14. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!