Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás mozgás "nélkül" lehetsé...

Fogyás mozgás "nélkül" lehetséges?

Figyelt kérdés
sajnos a hónapban megnőtt az étvágyam, és felszedtem pár kiló felesleget, amit le szeretnék adni. Azért írtam hogy mozgás "nélkül" mert a bal térdemmel van valami, ami korlátoz a sportolásban. Valaki tudna ajánlani egy étrendet, vagy valamit amivel lefogyhatok?
2011. dec. 11. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges. (Szerintem)

Anyukám 9 kg-ot fogyott így. Én is 5-öt csak aztán megint elkezdtem zabálni.. :D

2011. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja lényeg a rendszeres étkezés, és napi 5x. Fele annyi adag. Én eszek tésztát is, és fehér kenyeret is csak nem annyit amennyit régen, de sokan ajánlják, hogy hagyjuk el ezeket + a cukrot.
2011. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként vannak olyan mozgásformák, amelyek nem terhelik az izületeidet, úgyhogy ez nem annyira jó kifogás.

Pl. úszás, víziaerobik, pilates

2011. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen, lehetséges :)
2011. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úszásnál a vádlim beszokott görcsölni, fogalmam sincs miért :S az aerobik meg a pilatas nem női cucc? xd kihagytam hogy 15/f
2011. dec. 11. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:

menj el orvoshoz a térdeddel, nem vicc. ha pesti vagy, akkor sportkórház. nekem 1 évig vonogatták a vállukat a kretének az összes többi kórházban, pedig már járni alig tudtam, ott pedig 1 héten belül befektettek műtétre. nagyon hamar felépültem, és ma már simán járok heti 5-6 edzésre is.


tényleg nézesd meg, mert fiúként elég sivár élet vár rád, ha egyáltalán nem sportolhatsz. focizás, kosár? nálunk a suliban minden srác azt tolta. a haverok meg bicikli, gördeszka, télen jégkori. és ha 2-3 évvel idősebb leszel, akkor rájössz, hogy a lányok jobban szeretik a sportos, energikus srácokat, mint az otthon ülőket, akik olyan gyengék, hogy az ölükbe se tudják kapni a barátnőjüket :)

2011. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!