Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35 Kg-tól szeretnék meg...

35 Kg-tól szeretnék meg szabadulni ezzel a diétával és sportal kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Szóval az adataim : magasságom 182 , súlyom 100kg , korom 18


Diétám : Igen sokat kellet tanulnom a netről hogy rá jöjjek hogy hogyan is kellene el kezdenem , és mi a jó étrend amitől nem szakadok össze nem betegedem meg és ami pótolja a szervezetbe azt ami szükséges és ami a legfontosabb hogy az energia is meg marad. Ezért ilyen étrendet alakítottam ki : Reggel egy pohár narancslé semmi több , ebéd : ugyan az ami eddig volt semmi változtatás csak a külömbség hogy nem eszek olyan sokat pl eddig 1 adagot ettem ebédre most csak felet ! és vacsorára 6 körül gyümölcs , vagy szendvics féleség , pirítós stb tehát ilyen nagyon laza kis enni való ebből egyetlen egy darab tehát 1 szendvics vagy 1 pirítós :D



Sport : Du 4 körül 2-3 km futás , 5 körül súlyzós edzés ( szálkásítás ) majd vacsora után hasazás (felülés 200db ) és ha ez mind meg van egy fehérje turmix.


Testépítő szereim : Zsírégető : eddig Blade volt most Adipokillt szeretném ki próbálni , ez mellet multi pro vitamin kapszulák. És persze ezeket szabályosan megfelelő idő közönként szedem.


Most a kérdésem az lenne hogy az e féle diétával , sportal , és zsírégető termékekkel , fél év alatt le tudok adni 35 kilót ? Mi benne a hiba ? Min kellene változtatnom ? Mi a véleményetek ? Kérem a hozzáértők segítsenek :)


2011. dec. 13. 19:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
ja és úgy kezd el ezt a diétát, hogy nem egyik napról a másikra hirtelen kalóriacsökkentés, hanem... hát én ugy szoktam, ha szoktam, hogy első héten 1200-ra tolom le, utána meg 8-900, majd ezt tartom, amíg nem érem el a kellő hatást... csak hát én sportolok:D nekem a kockás hasért kell diétázni de a lényegen ez mit sem változtat... fokozatosan kell csökkenteni nem hirtelen... uccsó 3 én voltam:D
2011. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!