Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor ezt hogyan kivitele...

Most akkor ezt hogyan kivitelezhető?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy heti ötször konditerembe járok. Kb 2 hete kezdtem el. Hétfőn és kedden nincs időm menni. Próbálom a napi kajámat 1500kcal alatt tartani( ez így jó?) , főleg, ha nem megyek edzeni. De nem sikerül...Kénytelen avgyok szendvicset vinni az iskolába, másra nem futja..ebből megeszek kettőt, mert fél hatra érek haza. Utána kénytelen vagyok azt enni,amit Anyuci főz. (Ma is tészta volt és mártás) Fele annyit eszem, mint eddig, de szerintem is így meghaladtam a megengedettet :( Szerintetek mi a megoldás???
2011. okt. 10. 18:20
 1/4 A kérdező kommentje:
ÉS ha ezeken a napokon futok egy nagy kört a városban este? :) Az segít?
2011. okt. 10. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Számold ki rendesen hogy neked hány kalória szükséges a fogyáshoz!


A fontot állítsd majd át kilóra!

[link]

2011. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha egész nap ettél 2 szendvicset és egy fél adag tésztá mártással szerintem az baromi kevés, monnjduk függ hogy milyen magas, hány kilo vagy, nemed, fizikai aktivitásod de szerintem akkor is kevés

fél 6ra érsz haza és kb reggel 7kor indulsz szóval egész nap suliba 2 szendvics? és 2ig vagyok suliba de 3 szenyát bevágok és normális a súlyom

a szendvicsbe tegyél sajtot, sonkát, főtt tojást és zöldségeket

ebből vigyél a suliba 1

reggel reggelizz otthon zabpelyhet joghurttal

majd suliba 11 felé gyümölcs

ebéd 2 felé a szendvics

uzsonna megint gyümölcs vagy joghurt 4 felé

majd hazaérsz és normális kajamennyiség

ha hízlalóbb próbálsz kevesebbet enni belőle, vagy csinálsz zöldséges rántottá, főtt tojást stb de ha megkéred tuti csinálni kevesebb kcal tartalmazó kaját is ami szintén olcsó

pl főtt rizs főtt tojással zöldségnek kígyóuborka, saláta, paprika, fejeskáposzta reszelve hozzá reszelt répa, cékla-ezek még nagyon olcsók

vagy lecsót tojással hozzá rizs

zöldséglevesek

sütötök darálthússal töltve(ez se drága)

sült hagyma mozzarella sajttal

sült csirkecomb 6 db a lidlbe kb 600ft

tojásos-rizses-zöldséges egytáléteé

rizseshús csalamádéval

rakott káposzta, karfiol, zöldbab

gombaleves, tojásleves

mexikói fagyasztott zöldségköret 1 kilo 400ft-auchan-ez sokáig is elég

rakott krumpli sok tojással, krumpli közé darálthús, rá hagyma, paradicsom

főzelékek

pörkölthusok rizzsel, zöldségekkel, tarhonyával

paradicsomos húsgombóc

az elkészítésnél kell figyelni nem kell agyoncukrozni, lisztezni zsírozni semmit normál keretek közé, grillezés, párolás, sütés

2011. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Heti ötször jársz kondiba...és ilyen kevés kaját eszel és ezzel azt gondolod hogy hízol és nem jól csniálod? Alapból amit leírtál az kb 1000-1200 kalória lehet, persze ha tényleg csak ennyit eszel. Érdemes inkább kiszámolnod a napi kalóriaszükségletedet,vagy ott a konditerembe táplálkozási tanácsot kérni,biztosan van rá lehetőség.
2011. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!