Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár (2-3) hónap alatt le...

Pár (2-3) hónap alatt le szeretnék dobni 20 kilót. (182cm/104kg) Kivitelezhető ez az alábbi tervvel?

Figyelt kérdés
heti 1-2x konditerem, minden nap mozgás itthon, napi 3x evés, de keveset és egészségeset
2009. jún. 16. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
5 hónap az inkább. Az otthoni mozgás mit takar? A napi háromszori étkezés is kevés lesz. Mi az az egészséges?
2009. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Különböző gyakorlatok, főleg felülésre gondoltam. Az evéssel szigorú lennék, nagyon kevés gyümölcs, vagy zöldség, sovány hús, ilyesmik. Van tartalék rajtam bőven. :)
2009. jún. 16. 18:59
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

ja van böven, de mikor leesik a vérnyomásod akkor a zsír nem csinál cukrot hogy ne szédüljél.


2-3 hónap lehet, mert az elsö 10 kiló olvadni fog. napi 5x étkezés. reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi.

Elöször is pontosan tartsd be az 5x -i étkezést, ha másnem akkor egy alma, egy banán, gyümölcs akármi. 3 föétkezés legyen tényleg fö. Ha csak is akkor eszel, odafigyelve amikor szabad akkor pikk pakk lemegy 20 kiló. Nem szabad nassolni és csipegetni, még egy eper szemet sem szabad bekapni. Ha megkívánod az epret, vagy egy szelet sütit, akkor várd meg az uzsi, vagy tízórai idejét és akkor edd azt meg.


A mozgással is csak lassan, elöször is elég napi egy óra séta, de az akkor egy óra legyen és minden nap. Aztán lehet késöbb hegymenetes séta, és további sportok. ùszás is jó ekkora súlynál, elöször lassu úszás és minimum egy óra.

2009. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Én 167/105 vagyok. Szeptemberig szeretnék 15 kilóval kevesebb lenni. 1-től odafigyelek a kajára és napi 60 percet szobabiciklizek. Hát még egy kiló sem ment le. El is vagyok keseredve rendesen. De nem adom fel!
2009. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) További emberek véleményét is szívesen fogadom.
2009. jún. 16. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Én is hasonló cípőben járok csak én 183cm és 96 kg vagyok:)

Most rengeteg salátát eszek, napi többször keveset. Kenyér, cukros üditők nuku.

Heti 2 edzőterem + 1 aerobik. Én is 20 kg-ot szeretnék fogyni.

2009. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Szia :)


én 154 cm vok és 67 kg. megakarok szabadulni kb 10-15kgtól.

én azt csinálom,hogy:

hetente 2szer úszás (legjobb alakformáló,és ki is kapcsolsz mellette )

konditerem(heti 4): kezdem 15 perc gyors séta,néha futás,

aztán ilyen női gépek (taposógép stb.) abból 20 perc

aztán hasizmozok 25kgval (gép) ,majd lábat,feneket,combot,kart erősítek,formálok.


ez az egész majdnem 1 óra.

a végén kb hulla vok :D viszont jólesik ;)


aztán az étkezés : igazából elkezdtem 1 ilyen 2 hetes kúrát, ami nagyjából használ.viszont én az egész étrendemet megakarom változtatni.


-zöldségek

-gyümölcsök

-sovány húsok

-kevés mag

-sok sok víz,tea (cukor nélkül )


szóval minden ilyen egészséges étel.

úgymond életmódot változtatok.


és ezt az egészet úgy fogom elkezdeni,hogy tartok 1 méregtelenítő kúrát .ami kipucolja a szervezetemet. (TEJET 4 hete nem iszom ,javult az allergiám és jobb a közérzetem,helyette igyál napi 1 kalciumot)


na szóval nekem a természetgyógyász ajánlott 1 olcsó méregtelenítő kúrát. (ha érdekel írj privit)


és utána tudatosan áttérek ezekre ,amiket leírtam.

(étkezések,kaják stb.)

sajnos csak most kezdtem bele igazán,de tuti h sikerülni fog,mert van akarat erőm,és hát ja... 9 éve nem voltam strandon,mert szégyellem a testem,meg tesin a wcben öltöztem stb.


DE MOST ENNEK VÉGE.


:)



sok sikert neked is ;)


17/L

2009. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
91%

Szia utolsó!:)

Engem érdekelne a természet gyógyász által ajánlott olcsó méregtelenítő kúra, de nem tudok neked privit írni mert nincs kint a link:(

írj te nekem vagy itt írd le a kúrát légyszíves, mert érdekelne nagyon

köszi előre is

2009. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én hasonló adottságokkal rendelkez(t)em. 183 magas vagyok és 104 kilóról indultam 2,5 hónapja. Azóta 18 kilót dobtam le. Én az alábbiakat követem:


- délután 4 után nincs evés (ha nagyonnagyon nem bírom, akkor eszem 1 vagy 2 darab almát)

- minden étkezés előtt almaecet ivás (2 deci víz + 1 evőkanál almaecet)

- semmi kenyér, sütemény, édesség, tészta

- zsíros kaját nem eszem (amúgy sem szerettem eddig sem)

- a húst zöldség körettel eszem, nem rízzsel vagy krumplival (illetve ha krumplit/rízst eszem akkor azt is csak zöldséggel együtt)

- esténként lefekvés előtt májvateát iszom (de ~3 hetente kihagyok egy pár napot)

- úgy általában mindent amit meg akarok enni, előbb megnézem mi van benne, mennyi kalóriát tartalmaz, elég sok minden meglepő dologra jöttem így rá...

- igyekszem 1000-1200kcal-nál nem többet enni egy nap

- ha lehet naponta biciklizem 1 órát, vagy futok 30 percet, esetleg mindkettő (persze van, hogy kimarad, mert annyira hulla vagyok)


néha persze megesik hogy vétkezem... egy kis csoki, esetleg egy esti ivászat, de ezt próbálom minimumon tartani


Nekem 80 kiló a cél, viszont hozzáteszem, hogy rendkívül erős csontozatom van, most 86 kilósan kb olyannak látszom, mint egy átlagos ember 78 kilósan.


Amúgy az első 10 kiló nagyon gyorsan lement, a következő 5 is még viszonylag gyorsan, de azóta nagyon szenvedek és nagyon lassan kúszik lejjebb a súlyom, de nem adom fel :)


Tudom, hogy nem tökéletes a módszerem, sőt sok minden nem oké benne, de úgy látszik működik azért valamennyire, mert szerencsére úgy érzem eddig többnyire zsírból fogytam és nem izomból.


23/F

2009. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

még az előzőhöz annyit, hogy sajnos max 3szor eszem egy nap, de sajnos néha előfordul hogy csak 2szer


(tudom, hogy ezt nagyon nem így kéne, de így jön ki...)

2009. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!