Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kb ennyit eszek minden...

Ha kb ennyit eszek minden nap, mennyit fogyok 1 hét alatt?

Figyelt kérdés

160cm/47kg vagyok.

Tegnapi étrendem:

Reggeli:12 dkg zsírszegény túró

Ebéd:12dkg csirkemell, 10dkg káposzta, 10dkg répa

Vacsora:12dkg zsírsz. túró

Tudom, hogy iszonyat kevés, de alkalom miatt le kéne fogynom valamennyit vasárnapra.Tegnap voltam konditerembe is.Ma is megyek, meg minden nap fogok a héten.A következményeit is vállalom a koplalásnak.


2011. nov. 15. 07:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

biztos ezt akarja.

az a para, hogy hiába eszel fehérjét, ha mondjuk az energiaminimumod alatt vagy, akkor valamiből még energiát kell nyernie a szervezetednek, mert nyilván nem a szívverésed fog leállni egy időre, amíg nem eszel újra..

és szűkös helyzetben ez ritkán zsír, inkább izom.


de, ha ilyen pöttöm vagy, felteszem nem is vagy izmos, és esetleg egész nap passzív vagy, akkor lehet elég ez az ételmennyiség, és nem is kell több fogyáshoz. persze itt elég sok "ha" van.

2011. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Csak jobb lenne, ha lelapulna a hasam vasárnapra, de ha nem fog, akkor mindegy.A testzsírom 18%-os, és van rajtam izom, mert nem koplalok, és intenzíven edzek.Egy napi étrendem kb. így néz ki:

Reggeli:20-25dkg zsírsz. túró, néha egy pár tojásfehérje is, 50g zabpehely, 15dkg zöldség vagy gyümölcs

Tízórai:gyümölcs vagy natúr joghurt vagy kefir, vagy puffasztott rizs

Ebéd:15-20 dkg csirkemell vagy tonhal vegyes zöldséggel+70g rizs

Vacsora:zsírszegény túró vagy mozzarella, vagy tojásfehérje ezekhez +zöldség

2011. nov. 15. 18:13
 13/17 anonim ***** válasza:

előző nap csak fehérjeturmixot igyál, meg mondjuk diót. így esszenciális anyagokat juttatsz a szervezetedbe, viszont térfogatra ürülni fog a bélcsatornád -> lelapul a hasad.

annyi diót egyél, eleve egészséges, de hogy energiában azért ne koplalj, szimplán csak 100g dióban már van.. sok energia, így "alig" eszel, de nem fogsz élettanilag éhezni.

ez milyen?

2011. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Jó ötletnek tűnik, megcsinálom.:)
2011. nov. 15. 21:20
 15/17 anonim ***** válasza:
jaja, így szerintem is tűrhető. fehérjét, energiát vinnél be elegeg (turmixszal, vagy hússal + a dió mint zsírsav forrás és energiát is ad) de térfogatra nem lenne sok, ürülne a hasadból, így érvényesülne amit szeretnél, ez az úgymond optikai fogyás. :)
2011. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Viszont ha a fehérjeturmix puffaszt, akkor nagyobbnak fog látszani a hasad.
2011. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem puffadtam még fel a fehérjeturmixtól.:)
2011. nov. 16. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!