Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kb ennyit eszek minden...

Ha kb ennyit eszek minden nap, mennyit fogyok 1 hét alatt?

Figyelt kérdés

160cm/47kg vagyok.

Tegnapi étrendem:

Reggeli:12 dkg zsírszegény túró

Ebéd:12dkg csirkemell, 10dkg káposzta, 10dkg répa

Vacsora:12dkg zsírsz. túró

Tudom, hogy iszonyat kevés, de alkalom miatt le kéne fogynom valamennyit vasárnapra.Tegnap voltam konditerembe is.Ma is megyek, meg minden nap fogok a héten.A következményeit is vállalom a koplalásnak.


2011. nov. 15. 07:07
1 2
 1/17 tetro ***** válasza:
Egy hét alatt nem lehet fogyni látványosan
2011. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt nem fogsz látványosan fogyni.

Egyébként miért csak az alkalom miatt akarsz lefogyni, ráadásul 1 hét alatt?

Nem értem az embereket...

2011. nov. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Talán egy kiló lemehet, de inkább víz, mint zsír. Bár nem tudom a 47kg-ot miért érzed soknak.
2011. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

teljesen igaza van az előttem szólóknak.

nincs ennek semmi értelme,amúgy is vékony vagy,egy hét alatt semmi látvány nem lesz és felesleges is.

másrészt a koplalástól meg iszonyat nyúzott leszel,karikás szemek,pattanások.nem hiszem,hogy jól fog kinézni az "alkalmon".

2011. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Én is csináltam már ilyen "villámdiétát". Az okosok akik könyvben sem olvastam még ilyenről, nem tudják milyen ez.

Ez az étrend jó, mivel gondolom ettől többet ettél idáig, egy hét alatt már meglesz a látszatja ennek a kis kalóriadeficitnek.

Viszont amint többet eszel, visszahízol. Bár a gyomrod valószínűleg fog szűkülni, tehát nem leszel zabagép.

(ezek tapasztalatok).

Sok sikert kívánok hozzá, és egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, hogy pótold a vitaminokat, szombaton aludj egy nagyot, és klasszul fogsz kinézni vasárnap!


Amúgy én minden ilyen alkalamig tartó villámdiéta után jobban érzem magam, ha csak 1 kiló akármi is megy le, sokkal jobb a közérzetem, könnyebbnek és üdébbnek érzem magam. Ezáltal a kisugárzásom is megnyerőbb lesz :)

2011. nov. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*olvastam helyett olvastak, mert T/3.-ra vonatkozik.
2011. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Az "okosok" csak annyit tennének hozzá, hogy a gyomor ökölnyi méretű, és ha kaját teszel bele (eszel), akkor tágul. Tehát ez az összeszűkül a gyomor c. történet egy baromság, legalábbis ebben az értelemben.

Max. a koplalás úgy megviseli a gyorodat, hogy nem bírsz normálisan enni. Ezt elhiszem.


Kérdező, egy grammot sem fogsz fogyni.

2011. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Drága szívem! 160 centisen és 47 kilósan hova az anyámba akarsz fogyni? 18-as BMI-d van, az az egészséges érték legalja.

Ha önbizalom problémáid vannak, akkor inkább menj el fodrászhoz, csináltass egy szép sminket kozmetikussal, és kicsit kényeztest magad szaunával, jacuzzival előtte, hogy nőnek érezd magad.

Vagy fordulj pszihiáterhez. Zsírod gondolom már nincs, bár azért méress egy testzsírt, elárulom, hogy nőknél 20% körül az egészséges.

2011. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hova akarsz még fogyni? 47 kilóból már tök mindegy hogy fogysz akár 3-4 kilót is, nem fog meglátszani, mert szebb nem leszel attól hogy esetleg kisebb lesz a melled. Bár egy hét alatt látványos változás sem lesz még. Mi a francnak akarsz olyan lenni mint egy anorexiás? Undorítóak.
2011. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha tovább akarsz fogyni, visszataszító leszel, ezt akarod?
2011. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!