Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egész nap ennyit eszek és...

Ha egész nap ennyit eszek és ennyit edzek, akkor fogyok? BIZTOS?

Figyelt kérdés

Már mindent kipróbáltam,ettem kevesebbet,mint amennyit eddig,csináltam a 90napos diétát egy ideig,csináltam különböző diétákat,ahogy csak tehetem és egészségem engedi járok edzeni és futni de SEMMI FOGYÁS NEM LÁTSZIK!!! Elegem van!!!!!


Ha eszem egy nap,reggel gyümit,ebédre csak levest,este megint egy gyümit vagy max salátát,és ezek mellett járok edzeni 1órát,plusz itthon is tornázom 1/4 órát,ezzel fogyok végre?????


172cm/62kg


Ne mondjátok,hogy ezzel normális az alakom,mert nem,ti nem látjátok,hogy mennyi husi van rajtam!


2009. júl. 9. 18:22
 1/9 anonim válasza:
100%
hát pedig nem olyan vészes, inkább hasról kéne vlhogy lemozogni izommá formálni a dolgot.
2009. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig ennyi súllyal biztos, hogy jól nézel ki.
2009. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A hasamon alig van felesleg,inkább a fenekemen meg a combomon van a legtöbb!!!


Köszi a válaszokat amúgy,de légyszi válaszoljatok a kérdésemre!

2009. júl. 9. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztosan fogysz de kidőlsz hamar mert ezt ennyi kajával nem lehet normálisan kibírni!Egyél bőségesen reggelire jókat!PL:barna kenyér sonkával,uborkával+nagy pohár tej

Tízóraira gyümölcs,ebédre párolt hús rizs+saláta.Uzsonna egy kefír pár szem keksz kíséretében,vacsora natúr joghurt gyümölcs!Ha így étkezel és mellette így edzel akkor jól fogsz kinézni,hidd el!Ne sanyargasd magad,a tested ellenáll ezeknek a kínoknak és nem fogsz fogyni!Szervezeted elraktározza azt a kicsit is amit beviszel!!!

2009. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Nem csodálom, hogy ezzel az étrenddel nem sikerült fogyni! A teendő a következő: A fogyókúrát kezd 3g szénhidrát/ testsúlykilógrammon és legalább 1.8g/testsúlykilógramm fehérjével! Tehát neked 186 ch-ra és kb 120g fehérjére lesz szükséged egy nap! Az a jó diéta, ha hetente durván 1 kg megy le rólad! Ha ennél jóval több megy le akkor csökkentsd a ch mennyiségét 20g-al! Ha pedig kevesebb akkor növeld 20g-al! Végezz heti 3x súlyzós edzést és mindennap 40 perc lassú pulzus folyamatos mozgás! A pulzus ne legyen több mint 130!Pl. lassú kerékpározás, tempós gyaloglás, gyenge kocogás. Fontos, hogy délután 4 után szénhidrátot ne vigyél be! Ajánlatos a diéta alatt lenmag olajat is inni a "jó" zsírok miatt! Jó minőségü szénhidrát forrás: rizs, durumtészta, krumpli, zabpehely. fehérje forrás: hal, túró, húsok(csirke), tojás. Cukrot, kólát, fehér lisztből készült sz@rokat nem ehetsz! Bővebb infó privát!
2009. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! Remélem sikerülni fog!!
2009. júl. 9. 19:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!! Írtam neked e-mailt!
2009. júl. 9. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Bővebb info lent:

[link]

olvasd végig

2009. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 52es vélaszoló érti a témát de elírta, ha sokat fogysz akkor noveld a ch-t 20g ha keveset akkor csökkentsd :)
2009. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!