Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 154 cm,15éves,60kg, hogy...

154 cm,15éves,60kg, hogy adhatnék le 10-15 kilógrammot? (tudom, hogy nehéz de nagyon szeretnék leadni ennyit kérlek irjatok ennivalókat meg tippeeket)

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 16:09
 1/5 anonim válasza:
62%
Figyelj... sportolj sokat! tudom unalmas, meg rossz meg elfáradsz de az a legjobb megoldás! és próbálj meg este 6 után nem enni kalóriadús ételeket (mert éjszaka nagyonsokat raktároz el a szervezet mert nem tudod ledolgozni) szóval semmi csoki, szénhidrát, fehérje! de ne koplalj! és napi 5ször egyél de ne sokat... keveset, ne legyél tele! (nekem bevált ez a módszer!)
2011. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. 2év múlva meg lehet 190 leszel.


Élj egészségesen ,sportolj és figyelj oda az étkezésre (de ne koplalj, és várd ki mekkorára nősz). Bár most jut eszembe nem irtad hogy fiú vagy vagy lány, de ha lány vagy sem kell semmi extrém dolgot csinálnod magaddal 15 évesen.

Kerüld a cukrot meg a fehérlisztet, a telített zsírokat, ezeket a dolgokat kortól és nemtől függetlenül be kéne tartani.

Ha egészségesen élsz annak hosszútávon meg lesz az eredménye. Ha belekezdessz most valami esztelen kalória megvonásba akkor jó eséllyel visszahízol, vagy érdemben le sem fogysz csak vesztessz pár kilót miközben egészségileg leépíted magad.De azért célszerű kiszámolni hogy egy nap mennyi kalóriát viszel be és ha ez sokkal több mint amire szükséged van akkor máris sokat tehetsz azzal hogy visszaszorítod a zabálást a normális keretek közé.

2011. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

házi gyermekorvosod vizsgáljon ki

beszéld meg vele a diétát ill anyukáddal is

+ minél több, minél intenzívebb sport, akár a tesitanárod is segít benne ;)

2011. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%
Kalóriaszámolás (max: 1200 cal/nap) és futás, nekem ez a bevált módszer!2,5 hónap alatt 9 kg!! :))
2011. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Én 165 cm vagyok és 58 kg, de most sajnos a suliban nincs lehetősegem kézire eddzeni ezért valahogy kordában kell tartanom a súlyom. Én 6 utánn már nem eszek.! ha rád jön a csoki ehetnék egyél egy almát.:) Ha bírod a futást, akkor fuss, de ha még nem akkor gyaloglás, kocogás és későőőőőbb futás. Én ilyen téren nagyon edzett vagyok, de sajna könnyen feljön rám pár plussz kg :/ L/13
2011. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!