Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen volt ma az...

Szerintetek milyen volt ma az étkezésem?

Figyelt kérdés

Reggel: egy bögre kakaó (1,5%-os tejjel) és kb. 3,5 e.k.kakaóporral.


Tízórai: egy szendvics,egy szelet fehér kenyérből(egymásra fordítva a két felet) : vaj,egy szelet csirkemell sonka és trappista sajt.


A nap folyamán (16:00-óráig) ettem még egy csomag láma extrudált kenyeret.(kukoricásat)


ilyet:


[link]


Vacsora: egy marék sült krumpli,sóval,kechuppal.És mellé egy panírozott hústekercset(benne sonka,sajt)


Emellett ittam egy pohár szőlő levet és vizet.+ mozogtam kb.1 órát.Hasprés,tánc,hullahopp,láberősítések...stb..


Vélemény?:)


2011. okt. 19. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz! A mozgás nagyon jó és hatásos. De pl. vannak kis tippek, amiket gondoltam megosztok. Pl. a olajban sült krumpli helyett, csinálhatsz tepsis krumplit, amihez szinte alig kell zsiradék és szintén nagyon finom, vagy akár hajában főtt krumplit!

A fehér kenyeret pedig, cseréld rozskenyérre, de ha rendesen mozogsz akkor egyél nyugodtan azt amit megkívánsz (persze csak mértékkel!) :)

2011. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem túl jó a véleményem:

semmi zöldséget, gyümölcsöt nem ettél, és az egész napi fehérjebeviteled abból lett fedezve, ami egy szelet csirkemell sonkában, egy pohár tejben, egy szelet trappistában, és ami a panírozott hústekercsben volt.

Ehhez képest a széndhidrát beviteled magas volt.

A panír, a sültkrumpli pedig nem igazán diétába való kaja.

2011. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs de szerintem rossz témakör -.-" te most akkor fogyózol, vagy csak simán hülyén étkezel?
2011. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!