Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai étkezésem?...

Milyen volt a mai étkezésem? Befaltam kb 9000kcalt! Most visszaszedek egy kilót?

Figyelt kérdés

Kirándulni voltunk és kirugtam a hámból de úgy hogy majdnem összeestem annyit ettem,most is szédülök még meg émelygek...

Első utam a tacskóba vezetett,ott megettem egy tejfölös fokhagymás stanglit 70g csirkemellsonkával, 1,5lekvárosbuktát,1karamellásfánkot,1csokis kókuszos fánkot, 2db light star csokis croassant, 1 túrórudit.


Ezután,fél kürtőskalács,ice n go fagyi nagy kiszerelés.

Kínai étteremben ettem édes savanyú csirkét(kb 2cm vastag bunda volt rajta,olajban kisütve)6nagy db gombócot,rizzsel. És egy hatalmas gundel palacsinta ,dióval telistele csokiszósszal és csokireszelékkel és egy kinder bueno fele.

A reggelit még lájtosra vettem egy toast kenyér,2db tojásfehérjével :)

Hihetetlen hogy ennyi minden belémfért,pedig fél éve fogyózok,igaz nagyon rosszul is érzem magam,de nagyon jól esett.

Viszont a holnapi-holnaputáni mérlegelésnél félek hogy ez jócskán meg fog látszódni.

Veletek volt már ilyen hogy fogyi idején ennyire korlátlanul telezabáltátok magatokat? Mi volt utánna,jött fel valami?


Az biztos hogy holnap 100%os Újjult erővel tudom folytatni a diétát mert ma kiéltem a kaja utáni minden vágyamat :D


2011. szept. 11. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Uraaam ISTEN :O hogy fert beled ennyi kaja??:D:D

jezus mariam..


Amugy meg nyugodj meg :)ez felgyorsitotta az anyagcsered, de nem lesz baj.. velem is elofordult mar dee azert ennyit nem zaabalatam, na de nem fogsz hizni nese torodj, ha visszatersz holnaptol a regi kerekvagasba!


Tenyleg neffe :) csk terj vissza.. tapasztalatbol mondom :)

2011. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én is le voltam döbbenve hogy ennyi belémfért,de annyira kívántam már :D Most mindent ki akartam próbálni amiről hosszú hónapok óta vágyakoztam:)

Kíváncsi vagyok mit fogy mutatni a mérleg...

Remélem nem fog megint rámjönni egyhamar ez az ehetnék,csak majd karácsonykor,na az lesz még ereszd el a hajam O_o Azt több napon át tartó szénhidráthegyek tömkelege,na akkor biztosan csusszannak fel kilók.Már előre félek.

2011. szept. 11. 18:38
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen zabálás után lenyomod az ujjad és megoldódik a kalóriabeviteli korlátod!
2011. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
WC papírból mennyi fogyott?
2011. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem fogyózol, akkor mennyit szoktál enni?
2011. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szerettem volna lenyomni az ujjam,de nem tudom meghányatni magam :/



WC papírból még egyelőre semm nem fogyott,majd kb holnapután.



1300-1400kcalt szoktam enni, általában csirkemellet,teljes kiőrlésű kenyeret,zabpelyhet,túrót,rengeteg zöldséget. ez az alap amit kb minden nap eszek, e mellett van mikor még, tojást,rizst,kölest,stb stb.

2011. szept. 11. 19:42
 7/16 A kérdező kommentje:

Jaa ,amikor nem fogyózom?


Hú nem is tudom már...kb a régi étrendem pont úgy nézett ki mint a mai napom:) De olyat soha többé nem akarok tartósan.

2011. szept. 11. 19:45
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nyugi, egy nap, ráadásul kirándulni voltatok, tehát mindezt nem egy ültő helyedben etted meg, hanem séta, mozgás közben.

Nem azt mondom, hogy tök jó, és egyél minden nap így, de azért ez nem jelenti azt, hogy holnapra visszahízol. :)


Én is fogyózom, ma mégis ettem egy islert... Kis bűntudatom is volt utána, de igazából úgy vagyok vele, hogy ha néha sem fér bele ilyesmi, akkor megette a fene, hiszen úgysem tudok édesség nélkül élni. :)

2011. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

egészségedre de tényleg:)

egy nap ez semmit nem fog jelenteni

nyugi van lényeg hogy ne legyen bűntudatod

2011. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
egyetertek mindenkivel aki azt mondja h nyugi ez csak egy nap :) es ettol nemfogsz elhizni!
2011. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!