Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai étkezésem?...

Milyen volt a mai étkezésem? Befaltam kb 9000kcalt! Most visszaszedek egy kilót?

Figyelt kérdés

Kirándulni voltunk és kirugtam a hámból de úgy hogy majdnem összeestem annyit ettem,most is szédülök még meg émelygek...

Első utam a tacskóba vezetett,ott megettem egy tejfölös fokhagymás stanglit 70g csirkemellsonkával, 1,5lekvárosbuktát,1karamellásfánkot,1csokis kókuszos fánkot, 2db light star csokis croassant, 1 túrórudit.


Ezután,fél kürtőskalács,ice n go fagyi nagy kiszerelés.

Kínai étteremben ettem édes savanyú csirkét(kb 2cm vastag bunda volt rajta,olajban kisütve)6nagy db gombócot,rizzsel. És egy hatalmas gundel palacsinta ,dióval telistele csokiszósszal és csokireszelékkel és egy kinder bueno fele.

A reggelit még lájtosra vettem egy toast kenyér,2db tojásfehérjével :)

Hihetetlen hogy ennyi minden belémfért,pedig fél éve fogyózok,igaz nagyon rosszul is érzem magam,de nagyon jól esett.

Viszont a holnapi-holnaputáni mérlegelésnél félek hogy ez jócskán meg fog látszódni.

Veletek volt már ilyen hogy fogyi idején ennyire korlátlanul telezabáltátok magatokat? Mi volt utánna,jött fel valami?


Az biztos hogy holnap 100%os Újjult erővel tudom folytatni a diétát mert ma kiéltem a kaja utáni minden vágyamat :D


2011. szept. 11. 18:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek. Majd kiderül pár nap múlva.

Majd beszámolok róla:)

2011. szept. 11. 21:42
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp ertesits :D:)
2011. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi gáz:) Sőt ma elértem a várva várt álomhatárt,az 59kg-ot:) Még -3kg és minden heppy:)
2011. szept. 17. 15:05
 14/16 anonim válasza:
Az 59 kiló elég kevéskének tűnik. Milyen magas vagy hozzá?
2012. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

170cm vagyok...

Azóta voltam már 52kg is, most meg 56-57kg vagyok :)

2012. szept. 25. 13:41
 16/16 anonim válasza:
Na jólvan, akkor sikerül nagyjából tartani a súlyod. Az 52 az szerintem szinte már-már sovány is a 170 centihez, de a mostani súlyod is jó szerintem.
2012. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!